x-kom hosting

Toshiba G900

yeti67
utworzono
utworzono

Cześć

Mój brat zamierza kupić telefon i zastanawia się właśnie nad tą Toshibą, Może ktoś z was korzystał z tego telefonu i mógł by doradzić czy warto go kupować.

rcwawa
komentarz
komentarz

bawilem sie nim i powiem ze jest dosc fajny. Najwieksza jego wada jest grubosc, jezeli ktos mial cienki telefon wczesniej moze to byc dla niego bardzo nie wygodne. Telefonem bawilem sie krotko ale najwieksze wrazenie robi klawiatura qwerty super sie na niej pisze. Aparat foto raczej sredniej klasy. WM6 chodzil nawet calkiem calkiem. Ogolnie jak ktos pisze duzo sms i korzysta z internetu przez telefon(wifi, a nie zalezy mu na super aparacie i nie przeszkadza jego grubosc to moge go polecic. Bawilem sie nim doslowie 15min ale zrobil on na mnie spore wrazenie. Gdyby nie to ze sie skonczly w Play'u to pewnie bylbym jego posiadaczem :)

yeti67
komentarz
komentarz

Co skończył się w Playu :=o: ?? Na pewno ? Bo akurat brat go chciał w play łyknąć w abonamencie

rcwawa
komentarz
komentarz

rezeszly sie strasznie szybko. Wogole Toshib juz nie maja na stanie, ale polecam za to LG Ku990, a najbardziej samsunga F480 jezeli lubi dotykowce

yeti67
komentarz
komentarz

dotykowy koniecznie nie musi być ale żeby miał dużo funkcji i najlepiej WM albo symbian, i do tego wi-fi.

Szattek
komentarz
komentarz

Mój braciszek posiada i bardzo sobie chwali. Faktycznie toshibka cienka nie jest lekka też nie ale moim zdaniem telefonik jest zajefajny :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.