x-kom hosting

"Przestał działać"

chestervil
utworzono
utworzono

Witam, na poczatek na czym działam:

mainboard: Gigabyte GA-G31M-S2L G31

procesor: Intel core 2 quad Q6600 2,4 GHz

grafika: ASUS GF 8500 GT 256 silent

2GB DDR2 667MHz

pracuje na Viscie home premium, problem występuje przy uruchamianiu aplikacji jak np. iTunes, roznych programów użytkowych i prawie wszystkie gier, począwszy od archaicznych po najnowsze (GTA san andreas, GTA 4, project IGI 2, NFS pro street, underground 2 i wiele innych) po urchomieniu menu gry i zaczęciu rozgrywki gra wyłącza się i wyskakuje monit że program przestał działać.... http://img338.imageshack.us/my.php?image=screenshotpk7.jpg

podobnie z iTunes ktory po prostu nie wlącza sie a na ekranie pojawia sie to właśnie okno. poprzednicy na forum rozwiazywali ten problem instalacja SP1 do visty, u mnie dzieje sie taki na viscie bez SP, na viscie z SP1 oraz zainstalowanie wersji beta SP2 rownież nic nie dało, instalacja najnowszych sterownikow nic nie daje.

Być koże ktoś spokał się już z takim problemem i wie jak go rozwiązać, proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam.

Krzysztof

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Vista to 32BiT czy 64BiT ??

chestervil
komentarz
komentarz

Jest to 32 bitowa wersja

Tamaoustr
komentarz
komentarz

Masz antywirusa ?

strummer
komentarz
komentarz

mam identyczny problem na swoim laptopie, co zrobić ? wyłączenie antywirusa nie pomaga

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.