x-kom hosting

Ożywienie Emula

remix
utworzono
utworzono

co zrobic zeby ten osiol wreszie sciagal mam pare plikow ktorych nie chce ciagnac od miesiecy sostepnosc zazwyczaj ok 70 i swieci na niebiesko i nei sciaga.... wysyla za to bardzo duzo ... zalezy mi na jednym pliku ma 25mb i raz go ruszyl sciagnal 3% i od miesiaca nic help

scalak
komentarz
komentarz

Radze zmienic program na Bearshare w wesji 5.(...) najlepszy program do pobierania wszystkiego.

remix
komentarz
komentarz

ale tego czego szukam nie ma tam

scalak
komentarz
komentarz

Nie mozliwe:| powiedz co chcesz sciagnac moze ci pomoge..

remix
komentarz
komentarz

uplink PL

scalak
komentarz
komentarz

http://ex-torrent.pl/pozycja,34349

Jak nie da tradycyjnie to z torrentow najlepiej;] pozdro

remix
komentarz
komentarz

Seed: 0

Peer: 1

ciezko bedzie

scalak
komentarz
komentarz

W kometach koles pisze ze sa ukryte i ze mozna smialo sciagac.

mariuszek
komentarz
komentarz

bearshare niby ok ale tak mi przy nim net wolno chodzi ze szok :P

lucahenrykow
komentarz
komentarz
co zrobic zeby ten osiol wreszie sciagal mam pare plikow ktorych nie chce ciagnac od miesiecy sostepnosc zazwyczaj ok 70 i swieci na niebiesko i nei sciaga....

Nie wyłaczać kompa i eMula przez tydzień. Zakładając ze masz dobrze już skonfigurowanego osła :)

GoBi
komentarz
komentarz

remix, używasz emule eXtreme ? pewnie bardzo mało źródeł ma ten programik.. trzeba było poszukać innego :D

remix
komentarz
komentarz

Nie wyłaczać kompa i eMula przez tydzień. Zakładając ze masz dobrze już skonfigurowanego osła
neta nie moge nie wylaczac bo on ma disconnecta raz na dzien wiec lipa a e mula mam wersje normalna
lucahenrykow
komentarz
komentarz

No to jakiej byś wersji osła nie miał to -

neta nie moge nie wylaczac bo on ma disconnecta raz na dzien wiec lipa
- zawsze będzie dla ciebie problem przy ściaganiu :?
Fafu
komentarz
komentarz

najlepiej z torrenta ściągnij. emule to syf :D

DoGeR
komentarz
komentarz

Fafu, nie każdy plik jest na torrentach :P a eMule eXtreme jest spoczko :) Wszystko mi ściąga ;) Nie było przypadku w którym pozostał mi zaległy plik :P

Fafu
komentarz
komentarz

No w sumie tak :D Bo ja to robie, że jak nie ma czegoś na torrencie chociaż to rzadko to z emule albo bearshare ściągam :D

Kamilosław
komentarz
komentarz

Sproboj ustawić najwyższy priorytem , a jak to nie pomoze to Sciagnij Cfosspeed albo Cfos(zalezy jakie lacze internetowe masz) i w tym programie dodac Emule i ustaw na najwyzszy priorytet :> Ja jak sciagam to tylko przez torrenty

Gość
komentarz
komentarz

Mało źródeł tak jak wszyscy radzą na Bearshare ale to jest szpieg.

Miałem kilka wersji tego programu i w 80 % były spyware

Kamilosław
komentarz
komentarz

Emule z tym jest lepszy ze jest bardzo duzo rzeczy do sciagniecia .

Mało źródeł tak jak wszyscy radzą na Bearshare ale to jest szpieg.
W Bearsharze sie wszystko szybko sciaga , ale to jest program do sciagania takiich MP-3 ójek czy innych malych plikow
Gość
komentarz
komentarz
Emule z tym jest lepszy ze jest bardzo duzo rzeczy do sciagniecia .
Mało źródeł tak jak wszyscy radzą na Bearshare ale to jest szpieg.
W Bearsharze sie wszystko szybko sciaga , ale to jest program do sciagania takiich MP-3 ójek czy innych malych plikow

Ale to nie ma nic do tego że to szpieg szybko się sciaga bo jest duzo zrodel a ze ma szpiega w sobie to inna sprawa :)

lucahenrykow
komentarz
komentarz
albo bearshare ściągam

To dopiero można nazwać "syfem" :oops:

Chlebak
komentarz
komentarz
Radze zmienic program na Bearshare w wesji 5.(...) najlepszy program do pobierania wszystkiego.

JOKE ?! :?

Remixnajpierw sobie poczytaj bo może to jakas głupota ,którą przeoczyłeś,tutaj> :)

No i może jakieś porady

scalak
komentarz
komentarz
Radze zmienic program na Bearshare w wesji 5.(...) najlepszy program do pobierania wszystkiego.

JOKE ?! :?

>>> moze znasz cos lepszego cwaniaku?? joke<;]?>

DoGeR
komentarz
komentarz
>>> moze znasz cos lepszego cwaniaku?? joke<;]?>

eMule eXtreme :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.