x-kom hosting

[Rozwiązany]Karta graficzna AGP 8X

Psycholandia
utworzono
utworzono

Chciałabym spytać, czy warto kupić kartę z linka: http://www.ceneo.pl/1771281, czyli Sparkle GeForce 6600 GT 128 MB GDDR3 500/900 MHz. Pytam, bo o ile mi wiadomo, jeszcze w czasach gdy GF6 było nowością, to Sparkle jakością nie grzeszyło, ale zwrócono mi uwagę, że ten 6600 GT ma kondensatory typu solid, co powinno zwiększyć trwałość karty. Zależy mi, żeby karta była nowa. Jeśli chodzi o Radeony HD2600 oraz HD3650, to w akceptowalnych dla mnie cenach dostępne są tylko wersje GDDR2, które może i w nowszych grach byłyby czasem szybsze, ale w starszych, w które najczęściej gram, byłyby sporo słabsze ;) Sprzęt Pentium 4, 2,40 GHz, zasilacz: Chieftec 450 W i płyta główna: MSI 865PE Neo2-S (MS-6728).

Lipton
komentarz
komentarz

Co do kondensatorów to nie mam pojęcia czy są one typu Solid, jeżeli tak to możesz się cieszyć. Sparkle, nie mam zaufania do tej firmy, ale na karty z serii 6600 jakoś nikt nie narzeka jeśli chodzi o ten produkt. Karta godna polecenia, która będzie wykorzystywana w pełni przez procesor.

Weacky
komentarz
komentarz
Lipton
komentarz
komentarz

Znacznie słabsza karta graficzna jeśli chodzi o nowe gry, w dodatku pozbawiona obsługi PS 3.0.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wydajnościowo OK, ale nie obsługuje SM3.0 i jest za droga. Co prawda w GeoInf 225 zł, ale jest niedostępna...

EDIT:

Sorry za double post, ale temat do zamknięcia - wraz z Andziorką upolowaliśmy za 170 zł Galaxy GF 7300 GT 128 MB GDDR3 AGP 8X ;) Oczywiście trochę szkoda, że nie Zalman, ale w tej cenie... Nic, tylko się cieszyć :)

Gość
komentarz
komentarz

Nówka? Czy używana - bo za tyle to 760gt da się załatwić, tylko trzeba umieć szukać ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Używana (ale z gwarancją). A 7600 GT w tej cenie używanej na AGP nie widziałem chyba parę m-cy... Mało co, a Andziorka by kupiła 7600 GS GDDR3 Zalman za 270 zł, ale na szczęście znaleźliśmy tego 7300 ^^

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wszystko fajnie, ale ten 7300, w przeciwieństwie do podanych przez Ciebie, ma jeszcze gwarę do lipca ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.