x-kom hosting

DirectX 11

zdobyl95
utworzono
utworzono

Czy wiadomo dokładnie kiedy wyjdą karty obsługujące DirectX 11 ???

Wiem, że wyjdą na początku 2009 roku, a gdzieś wyczytałem, że może nawet pod koniec tego roku( wątpie ;] )...

I czy wiadomo ile będą one kosztować???

Akahan
komentarz
komentarz

No wiesz DX11 wyjdzie za pewne kiedy pojawi się Windows7...

zdobyl95
komentarz
komentarz

hehe...

To zmieniam pytanie kiedy wyjdzie Windows 7 ??

BodzioDPL
komentarz
komentarz
hehe...

To zmieniam pytanie kiedy wyjdzie Windows 7 ??

Bodajze beta styczen 2009r

Oficjalna wersja 1 kwartał 2010r

Gość
komentarz
komentarz

za 1 rok moze 2 lata, DX11 hmmm a ile ludzi uzywa jeszcze XP z DX9c ? DX 10 sie nie przyjal a wy tu juz o DX 11? Narazie nie ma zadnej gry ktora nie chodzi na DX9c

demeryt
komentarz
komentarz
za 1 rok moze 2 lata, DX11 hmmm a ile ludzi uzywa jeszcze XP z DX9c ? DX 10 sie nie przyjal a wy tu juz o DX 11? Narazie nie ma zadnej gry ktora nie chodzi na DX9c

Jeśli wierzyć śmieciarskim serwisom w rodzaju onet, to już niedługo będzie pierwsza gra, która nie będzie chodzić pod DX 9c:

http://gry.onet.pl/1877378,,mafia_ii_wylac...,wiadomosc.html

rafalluz
komentarz
komentarz
Wedle niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji wynika...

To ja poczekam.

Zresztą biorąc pod uwagę ilość osób, które mają jeszcze XP, byłby to samobój, jeśli chodzi o sprzedaż.

cod3r
komentarz
komentarz

Dx11. wyjdzie wraz z nowym systemem Windows7. także gdzieś w połowie 2009r.

Gość
komentarz
komentarz

heh czytalem na gry-online ostatnio ze mafia jednak bedzie tez pod DX9c :) wiec nie bedzie narazie gry tylko pod DX10

Tomiak
komentarz
komentarz
Czy wiadomo dokładnie kiedy wyjdą karty obsługujące DirectX 11 ???

do obsługi DX 11 wystarczą karty z obsługo DX 10

zdobyl95
komentarz
komentarz

to to ja wiem, Ale ja kupuje kompa na jekieś 5 lat, a za jakieś 3 lata połowa najnowszych gier mi nie będzie wchodziła na karcie obsługującej DirectX 10

Tomiak
komentarz
komentarz

to to ja wiem, Ale ja kupuje kompa na jekieś 5 lat, a za jakieś 3 lata połowa najnowszych gier mi nie będzie wchodziła na karcie obsługującej DirectX 10
Nie! Jeżeli karta obsługuje DX10 to również DX11
Gość
komentarz
komentarz

dzieki nowemu GTA wiecej ludzi ma teraz Viste, to trzeba zauwazyc,

MS tak zarzadzil ze GTA ma chodzic tylko pod SP3 i Vista SP1 i dobrze,

ma isc cos do przodu bo duzo ludzi (bez obrazy) ale jest zacofanych, maja bardzo dobre komputery a nadal uzywaja XP...ten system byl dobry ale porownujac go do 98 albo Visty bez SP1

Tomiak
komentarz
komentarz
bo duzo ludzi (bez obrazy) ale jest zacofanych, maja bardzo dobre komputery a nadal uzywaja XP
Mam XP i dlatego jestem zacofany? ahahah

Według mnie XP jest 1000 razy lepszy! :minetka:

Nie mowie tego bo tak mi sie wydaje czy inni tak mowią.

Uzywałem jakiś czas Visty z SP1 (bez SP1 to juz była kompletna tragedia), ale żeby tam coś zrobić to zawsze był jakiś problem.

1. Nie działał mi stalker II (oryginał ;) ), nie wiadomo dlaczego próbowałem wszystkiego i nic. Instaluje XP i wszystko działa bez najmniejszego problemu!

2. Chciałem obejrzeć film w formacie avi i tez robie wszystko co sie da i nie ma głosu. Na XP z pierwszymi lepszymi kodekami działa pięknie.

3. Counter-Strike na Viscie były jakieś dziwne błędy, wyłączał mi sie komp (próbowałem wszystkich sterowników)! Na XP :dots: tak dobrze myślicie! Wszystko DZIAŁA!!

Więc nie mów, że jak ktoś używa XP to jest zacofany! :obrazony:

Gość
komentarz
komentarz

XP lepszy...w czym? To sa twoje problemy, ja takich nie mam i wieluuuu ludzie tez ich niema, widze ze masz bardzo dobry sprzet a uzywasz XP i nawet w gry na DX10 nie pograsz :lol:

1. Mi S.T.A.L.K.E.R. II dziala normalnie,

2. To tylko u ciebie chyba :P

3. CS i Vista...sorry ale nie lepiej przerzucic sie np na CoD 4 MP??

ja jak instaluje xp sp3 to 2-3 dni i system tak rzyga ze...ostatnio mialem problemy z grafika w grach, w Assassins Creed normalnie bylo widac kwadraty na rozdzialce 1680:1050 i Wszystko na max + AAx4 w sterownikach, tak samo z NFS Undercover 1680:1050 wszystko na full AAmax (chyba x8 tam bylo) + AAx4 w sterach i jakies kwadraty, patologia, moj ziomek jak instalowal XP swiezaka to zawsze mu rzyga kiedys mialem taka sytuacje ze w nastepny dzien dzwonie do niego na Skype i pytam sie co tam, a on mowi ze system mu rzyga i ze wczoraj przeinstalowywal...takich przypadkow jest wiele a z vista tylko jesli ktos nie potrafi jej uzytkowac bo to kolos w porownaniu z XD sorry XP

pod Vista wszystko grubo dziala, DX10 mniam, wyglad lepszy milej sie uzytkuje (Aero), DreamScene (grubo wyglada jak tapeta sie rusza :D)

Tomiak
komentarz
komentarz

Ciekawe bo nawet Bill Gates powiedział przy prezentacji Windows 7 "Nic gorszego od Visty już nie da się zrobić"

EDIT:

Vista niby jest wyżej w rankingach sprzedaży od XP, ale to dlatego że pakują ją do każdego kompa składanego w sklepie i laptopów.

Wojtek10
komentarz
komentarz

Vista jest zrąbana na maxa! Większość gier na niej nie chodzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.