x-kom hosting

[Rozwiazany]Jaki monitor wybrać ?

zustol
utworzono
utworzono

Witam was bardzo serdecznie kieruje posta z zapytaniem który monitor wybrać. Możecie mi polecić jakieś monitory do 650 złotych. Jakie to modele bo nie wiem czym sugerować sie przy wyborze monitora.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

CRT czy LCD? Zwykły czy panoramiczny? Komp służy do pracy biurowej i netu czy do multimediów? (Ta informacja jest potrzebna, żeby ustalić mniej więcej, jak krótkiego czasu reakcji matrycy w przypadku monitora LCD będziesz potrzebować).

zustol
komentarz
komentarz

Monitor lcd kolego służy do korzystania z internetu oraz pisania w wordzie jak równiez grania na gierkach domowy komputer

Przemek
komentarz
komentarz

Monitor lcd kolego służy do korzystania z internetu oraz pisania w wordzie jak równiez grania na gierkach domowy komputer
tzn. ze monitor ma byc w zasadzie do wszystkiego, tak ?
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja się nie pytam, do czego ogólnie może służyć, tylko do czego Ty będziesz używał (bo to zabrzmiało, jakbyś mi tłumaczył, do czego LCD może służyć). Sprecyzuj wypowiedź, jeśli możesz...

zustol
komentarz
komentarz

Monitor po porstu aby dzialal ladnie swiecil nie rozumiecie tego

bo doslownie nie wiem o co wam chodzi do patrzenia sie w niego !!!

A co ja mogę takiego na monitorze robic po porstu patrzeć w niego

Przemek
komentarz
komentarz
Monitor po porstu aby dzialal ladnie swiecil nie rozumiecie tego

bo doslownie nie wiem o co wam chodzi do patrzenia sie w niego ! !!

A co ja mogę takiego na monitorze robic po porstu patrzeć w niego

ale spokojnie... nie rozumiesz istoty problemu jaki mozesz miec jesli kupisz byle jaki monitor
scalak
komentarz
komentarz

Polecam firme ASUS z moniotorow LCD sa bardzo dobre. 17 bez panoramy juz bez problemu za ta cane na allegro znajdziesz:)

gosu
komentarz
komentarz

A ja proponował bym Ci dodać te 50zł i kup sobie prosze ciebie Beline'e 1935 S1 która ma 19" 2ms i kontrast 850:1. Nie jest to co prawda najlepszy jaki mógł bym polecić ale w twoim przedziale cenowym chyba ona by wygrywała :) A moze na 700zł Samsung 940Bw :D ?? Miałem mieć tą Beline'e ale dorzuciłem troche kasy i kupiłem samsunga 931Bw ale na tego Cie nie stać. :D

__________________________________________________________________

Belinea prezentuje ciekawe parametry oraz nie pogardzi ceną. ;)

__________________________________________________________________

Prezentuje się ona tak:

FrogsterPL
komentarz
komentarz

zustol - wytłumaczę Ci, o co mi biega. Przykładowo, jeśli komp/monitor służą głównie do gier i oglądania filmów, to jednym z najważniejszych czynników jest czas reakcji matrycy (im krótszy, tym lepiej, wtedy obraz "nie smuży" jak się szybko zmienia) czy kontrast. Natomiast jak np. po prostu surfujesz po internecie, piszesz w Wordzie czy pracujesz z grafiką, najważniejsze są parametry typu jasność, kąty widzenia, wielkość plamki itd.

Dlatego też jak ktoś chce kupić monitor LCD, to musimy się mniej więcej orientować, do czego mu będzie służyć, bo w tej samej cenie na ogół można znaleźć monitory, które niektóre parametry mają lepsze, a inne gorsze od innych modeli.

Bardziej przystępnie nie umiem wytłumaczyć :D

  • 3 tygodnie później...
zustol
komentarz
komentarz

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi kupiłem monitor firmy Asus 17 calowy i powiem wam bardzo dobrze świeci a co do gier to nie gram w gry tylko korzystam z internetu itp także moja praca opiera się na korzystaniu z internetu dla mnie gry to banał. :)

gosu
komentarz
komentarz

ja kupilem samsunga 931bw :D i jest wysmienity nie tylko do korzystania z internetu ale rowniez do gier :D wole miec za ta sama cene dobry do tego i tego ale jak kto woli ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.