x-kom hosting

Samsung SpinPoint F1 320 GB

dadi
utworzono
utworzono

Siema. A wiec tak kupilem dysk ktory jest w temacie i zamiast 320gb jest 300gb. i Martwi mnie jeszcze jedno dlaczego ciagle pali mi sie na pasku ikonka bezpieczne usuwanie sprzetu w w nim wlasnie dysk i nic po za nim. Wcześcniej jak mialem starego kompa z dyskiem pod ata nie mialem takiego czeogś...

Załączam screen do opisanej przezmnie sytułacji http://www.wrzuta.pl/obraz/pg6SdYAGYg/bez_tytulu

barteq696
komentarz
komentarz

Co do tego że jest 300GB to normalne, dyski nigdy nie mają rzeczywistej wartości jak podana.

A drugi problem może dotyczyć instalacji tego dysku, co robiłeś, czy tylko podłączyłeś i ustawiłeś w BIOS-ie ? Bo przydaje się czasem zainicjowanie dysku w komputerze :)

qbadm
komentarz
komentarz
Siema. A wiec tak kupilem dysk ktory jest w temacie i zamiast 320gb jest 300gb. i Martwi mnie jeszcze jedno dlaczego ciagle pali mi sie na pasku ikonka bezpieczne usuwanie sprzetu w w nim wlasnie dysk i nic po za nim. Wcześcniej jak mialem starego kompa z dyskiem pod ata nie mialem takiego czeogś...

Załączam screen do opisanej przezmnie sytułacji http://www.wrzuta.pl/obraz/pg6SdYAGYg/bez_tytulu

Jeśli dysk jest na interfejsie SATA to normalne, że możesz go bezpiecznie usunąć, stad ikona na pasku...

falcon1984
komentarz
komentarz

Obydwie sytuacje to norma

1. Producenci dysków liczą 1GB jako 100MB zamiast 1024 i dyski tacą 7% pojemności stąd przy 320GB masz tylko 300GB

2. drugie to też norma, sam mam taką ikone do odłączenia dysku. Najlepiej ją ukryć na pasku, nawet jakbyś kliknął odłącz dysk to i tak dysk się nie odłączy :P Najlepiej o tej ikonie po prostu zapomnieć i ją schować :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.