x-kom hosting

Problem najprawdopodobniej z zasilaczem

jasonx
utworzono
utworzono

Witam,

Nie jestem pewien czy w odpowiednim miejscu piszę, więc jeżeli nie tu to proszę o przeniesienie tematu.

Mam następujący problem.

W czasie grania w nowsze gry (PES09, FM09) restartuje mi się komputer. Nie ma żadnych oznak tak po prostu nagle czarny ekran i restart. I tak za każdym razem.

Z tego co rozmawiałem z kolegą powiedział mi, że możliwe, że przegrzewa mi się zasilacz.

Dodatkowo mój komputer chodzi głośno jak "traktor". Wydaje mi się, że albo od zasilacza, albo od wiatraka na procesorze.

Prośba o pomoc co mam zrobić.

Pozdrawiam,

BlackRaven
komentarz
komentarz

Prośba o pomoc co mam zrobić.
Napisać więcej szczegółów, wróżkami nie jesteśmy i samo "mam problem..." nie wystarczy.
jasonx
komentarz
komentarz

Niewiem za bardzo o jakie szczegóły Ci chodzi.

Parametry mojego komputera to :

Pentium 4 2.8GHz;

1 GB RAM;

GeForce 6600 GT;

Płyta główna : Gigabyte 915p;

Komputer ma prawie 3 lata i nic nie było wymieniane.

Dodam jeszcze że przy włączaniu komputera wiatrak z tyłu słabo się kręci a na procesorze caly czas bardzo głośno chodzi.

Jeżeli chcesz jeszcze jakiś szczegółów to napisz co, a ja sprubuje to opisać

Z góry dzięki za pomoc ;)

Akahan
komentarz
komentarz

Raczej powiedz moc i markę zasilacza...

jasonx
komentarz
komentarz

Modecom Feel-350ATX

Moc: 350 W

Ebola
komentarz
komentarz

Sorawdź temperatury procesora, jeśli będą w normie to resety beda raczej wina kiepskiego zasilacza. Wtedy sprobuj podlaczyc kompa na jakims innym zasilaczy np pozyczonym...jesli bedzie dzialac PC na innej zasiłce to kup nową :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.