x-kom hosting

Jaka grafika pod AGP ?

macpiotrus
utworzono
utworzono

Witam,

Moj sprzet to:

Plyta: ECS P4M800PRO-M 1.0A

Procek: PENTIUM D 2.8GHz 800MHz

RAM: 2x1GHz DDR2

ZASIALACZ: NONAME:) 400W

GRAFIKA: GEFORCE 6200 256MB AGP

Potrzebuje kupic nowa grafike bo aktualna sie sypie. I tutaj mam problem bo niewiem co dobrego moge kupic pod AGP za cene okolo 200zl. Zastanawiam sie tez nad zasilaczem bo niewiem czy ten co mam daje rade. Kupilem tego kompa prawie 2 lata temu w "mediamarkt" wiec nie sadze zeby to byl jakis dobry zasilacz.

Czekam na Wasze rady bo ja nie jestem za mocny w komputerach.

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,

macpiotrus

PS Wogole to mam nadzieje ze to jest wina karty graficznej. Bo podczas grania, np. w Counter-Strike kiedy wpadam w dym to wyskakuja mi na ekranie malenkie zielone krateczki i sie wiesza obraz na jakis czas. A pozniej wyskakuje mi jakis blad, wychodzi z gry i obraz mi miga na czarno co kilka sekund. Wtedy musze do zrestartowac bo nic sie nie da zrobic.

Kamix
komentarz
komentarz
zielone krateczki

To wygląda na afekty. Grafika nie podkręcana?

macpiotrus
komentarz
komentarz
To wygląda na afekty. Grafika nie podkręcana?

Nie. Nigdy nic nie podkrecalem.

Dodam jeszcze ze wentylatorek na grafice brzeczy jak ... nie powiem co, ale dziala.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czy radiator karty graficznej mocno parzy?

macpiotrus
komentarz
komentarz

Nie ma wogole radiatora na grafice. Tzn. nigdy nie bylo

Ma ktos dla mnie propozycje jaka grafike kupic za okolo 200 zl i ewentualnie co jeszcze zrobic zeby jakos to wszystko smigalo ?

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Hmmmmm.

Zasilacz to modecom MC-350W i jakiegoś geforca 6600GT.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zawsze jest jakiś radiator. Nawet jeśli ma tylko "szczątkową" formę kilku blaszek naokoło wentylatora. Radiator jest odpowiedzialny za odbieranie ciepła z GPU i rozprowadzanie go na większej powierzchni, więc siłą rzeczy musi być :) Sam wiatrak by nie schłodzik procesora graficznego.

macpiotrus
komentarz
komentarz

Podjalem chyba jednak decyzje ze kupuje nowa plyte glowna i karte graficzna na PCI-E. Tylko powiedzcie jaka grafe kupic zeby moj procek Pentium D 820 2.8GHz nie zwariowal :) I jeszcze jedno, czy kupno nowego zasilacza jest niezbedne ?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Raczej tak. Ale sprawdź dokładnie markę tego swojego zasilacza, bo może się okazać, że masz np. zasilacz marki Delta lub Fortron, a one nie są złe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.