x-kom hosting

AdMuncher pytanie

bosiontko
utworzono
utworzono

Mam następujący problem. Używam AdMunchera, niestety czasem blokuje on rzeczy, których nie powinien. Np całą pocztę na o2. Chciałbym móc używać dalej tego programu, bo świetnie blokuje wszystkie reklamy, jednak przy częstym korzystaniu z poczty uciążliwe jest jego ciągłe wyłączanie. W programie są jakieś opcje, jest zakładka My Filters, ale nie za bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Chciałbym tak ustawić, żeby AdMuncher zostawił wskazaną przeze mnie stronkę w spokoju i nic nie blokował :) Da radę?

Antares69
komentarz
komentarz

Hello. AdMuncher to naprawde fantastyczny program a ustawienie nieblokowania jakies strony jest dosyc proste.

W opcji "My filters" wybierasz (naciskasz) "New" i do otwartego okienka po lewej stronie wpisujesz adres strony np. www.onet.pl.

Nastepnie z "Filter category" masz do wybrania kilka wariantow. Wybierz "No filtering on URL" i zapisujesz to naciskajac na dole "Apply".

I to juz wszystko. Zycze sukcesow.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.