x-kom hosting

Własny filmik z gry - parę problemów

Yakushi
utworzono
utworzono

Zrobiłem 2 minutowy filmik z gry. Nie mogę go jeszcze umieścić w sieci bowiem nęka go parę problemów.

By go wykonać użyłem programu Fraps ustawionego na half-size + 10fps

1. Filmik waży aż 240 MB ! ! !

Główny problem, gdyż umieszczanie jak i odczytywanie (youtube) takiego filmiku jest uciążliwe

Jak zmniejszyć jego wagę nie tracąc rozdzielczości (640x320). Obraz już teraz jest słaby (niewyraźny/rozmazany) :/

Może jest jakiś inny program polecany do tego typu zabiegów

2. Jak poucinać nudne fragmenty lub scalić jeden plik z drugim?

szamantheman
komentarz
komentarz
Zrobiłem 2 minutowy filmik z gry. Nie mogę go jeszcze umieścić w sieci bowiem nęka go parę problemów.

By go wykonać użyłem programu Fraps ustawionego na half-size + 10fps

1. Filmik waży aż 240 MB ! ! !

Główny problem, gdyż umieszczanie jak i odczytywanie (youtube) takiego filmiku jest uciążliwe

Jak zmniejszyć jego wagę nie tracąc rozdzielczości (640x320). Obraz już teraz jest słaby (niewyraźny/rozmazany) :/

Może jest jakiś inny program polecany do tego typu zabiegów

2. Jak poucinać nudne fragmenty lub scalić jeden plik z drugim?

1. Ja robiłem zgrywki z pulpitu programen Camtasia Studio (free odpowiednik - CamStudio)

2. Topowe APPSy to Adobe Premiere (jako dodatek z przejściami polecam Boris-a) lub FinalCut

Yakushi
komentarz
komentarz

Mam problem w znalezieniu opcji nagrywania w programie Camtasia Studio 6.0.0

Możesz mi pomóc ją odszukać?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.