x-kom hosting

Jakie parametry ... ?

olszak
komentarz
komentarz

hmmm, ciężko znaleźć, praktycznie jest nic nie warty, jest pod płyty 486, jest zasilany napięciem 3V

no i oczywiście że jest zgodny z windowsem :D

Nunek
komentarz
komentarz

dobry zabytek co :D ? Jak ktos wie nich pisze :)

Wojtek10
komentarz
komentarz

Jak chcesz wiedziec jakiego masz procka to robisz tak: Klikasz mój komputer i wyświetl informacje o systemie. Tam pisze jakie parametry ma twój komp.

Nunek
komentarz
komentarz

prosze cie ... myslisz ze ja ten proc mam w kompie ? ty ze mnie kpisz ? wyjdz wogole z takimi odp .. dalem zdjecie to znaczy ze go w kompie nie mam . Proste .

Nunek

Gość
komentarz
komentarz

To jest procesor AMD - odpowiednik 80486 Intela (robiony z resztą na jego licencji) o częstotliwości 100MHz. prędkość porównywalna z Pentium 75MHz. Montowany na Socket 3 (o ile się nie mylę)

Ps. Jeżeli uważasz, że to jest zabytek, to mogę Ci przesłać zdjęcia Nec V20 - odpowiednik 8086 (XT) o zegarze 8MHz, 80286 8MHz, 90386DX 40MHz, 40486SX 25MHz i koprocesor matematyczny 80487 :)

Nunek
komentarz
komentarz

8mhz :D jak mozesz to daj zdjecie :D

olszak
komentarz
komentarz

ja też z chęcią zobaczę :P widzę że na mocnym sprzęcie pracujesz :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.