x-kom hosting

Problem z fraps

Mamute
utworzono
utworzono

Witam. mam mały problem z programikiem fraps;/. Problem polega na tym że podczas zrzucania obrazu na dysk bardzo obniża mi fps. Jak zaczyna sie akcja to schodzi mi do 7 fps i kompletnie nie mogę grać;/. Jest na to jakaś rada?

Dziękuje za pomoc.

Danyyy
komentarz
komentarz

Fraps ma to do siebie, że zżera Fpsy przy braniu screena albo robieniu filmiku przy tym drugim zżera najwięcej. Mi przy Crysisie Normalnie mam 35fps a jak włączam Nagrywanie to spada do 19 wiec raczej zły biznes :) przy screenach jest to prawie że nieodczuwalne. Mopże jakiś inny program jest mniej wymagający? moze GameCam? Mozesz spróbowac i zobacz czy jest lepiej :)

Mamute
komentarz
komentarz
Witam. mam mały problem z programikiem fraps;/. Problem polega na tym że podczas zrzucania obrazu na dysk bardzo obniża mi fps. Jak zaczyna sie akcja to schodzi mi do 7 fps i kompletnie nie mogę grać;/. Jest na to jakaś rada?

Dziękuje za pomoc.

Zainstalowałem ten programik GameCam i mam mały problem. Ustawiłem wszystko. Ale program mi ie reaguje na hotkay, Ustawilem recor na num2 i stop na num3. podczas gry naciskam ten num 2 i nic sie nie dzieje. W grez widoczne jest małe okienki po lewej stronie z napisem "GameCam" i z dołu cały czas jest napisa ready.

hmm moze mi ktos pomóc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.