x-kom hosting

jaki pendrive 16GB

jerzykiler
utworzono
utworzono

witam. zastanawiam sie nad zakupem pendriva. poprzegladalem internet i oczywiscie co opinia to inne transfery osiagane przez pamieci i transfery te najczesciej roznia sie od podawanych przez producenta. na razie po przejrzeniu allegro spodobal mi sie pqi u350(pqi u350, ale nie wiem jak u niego z szybkoscia, bo jesli okaze sie wolny i na zgranie 1 GB bede czekal 10 minut, to nie ma sensu czegos takiego brac. pozniej popatrzylem na OCZ rally2, ale jego transfery w testach prowadzonych przez uzytkownikow tez nie byly powalajace. dlatego pytanie do Was, uzytkownikow pamieci, ktorego pendrive'a byscie polecili? wymagania to 16GB, cena do ok.130 pln. pozdrawiam.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item492780130_pendri...ryginal_fv.html - taki jest fajny :)

Aby mieć wysoki transfer musisz mieć USB 2.0 i Windows XP SP2 co najmniej.

jerzykiler
komentarz
komentarz

na tego tez patrzylem, ale z tego co patrzylem, to ustepuje rally2. masz moze takiego i moglbys cos o nim napisac?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Niestety nie. Prywatnie korzystam z dysku 2,5' w kieszeni na USB. Z tego, co widziałem, to jest drugi pod względem szybkości pendrive na Allegro, ustępuje właśnie OCZ, którego z jakiś powodów nie chcesz.

jerzykiler
komentarz
komentarz

nie mowie, ze nie chce. rozwazam rozne warianty na razie :) czekam, moze sie wypowie jakis uzytkownik i powie jak jest przy normalnym uzytkowaniu z transferami - np. ile czasu czeka sie na przeslanie pliku ok. 5 GB. dzieki w ogole za udzial w watku, pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.