x-kom hosting

goracy procesor

adamek18
utworzono
utworzono

mam Celerona D 320 2,40 GHz . podczas grania w np. GTA San Andreas itp. gra zaczyna strasznie się zacinać . kiedy sprawdzam temperature pokazuje ok.60 st. to chyba troche za dużo ..... co zrobić by temperatura spadła??????

20060922151323878.jpg

post-28028-1228751449_thumb.jpg

elvis321
komentarz
komentarz

60 st to mało komputer wyłącza się przy ok 90+ st. Nie jest to wysoka temperatura. Może masz za słabe podzespoły żeby płynnie ci gierka chodziła ??

damib
komentarz
komentarz

podaj markę zasilacza jego moc i kartę graficzna a także jej temperatury podczas grania :)

adamek18
komentarz
komentarz

Akurat jeśli chodzi o San Andreasa to chodził mi płynnie na o wiele słabszym kompie . A reszta moich podzespołów to 512 MB DDR, GeForce 6200 256MB , HDD 80 GB 7200 obr. , zasilacz Tracer 400W, płyta główna to ASUS chyba PC800X

PaQre
komentarz
komentarz

Sprawdź temperatury karty graficznej podczas grania.Przegrzewanie się grafiki jest dość częstym powodem zacinania

Ebola
komentarz
komentarz

Moze karta chłodzona pasywnie i nie daje rady z temp....?

Sprawdz i podaj temp GPU...jesli beda wysokie a karta bedzie miała chłodzenie pasywne to daj na nia jakis wentyl..powinno pomoc. Ewentualnie jeszcze zmiana pasy na rdzeniu + wentyl i napewno temp spadna....

Jaka dokladnie grafa?

damib
komentarz
komentarz

ja bym się zainteresowa tym zasilaczem firmy TRACER :/ totalne dno delikatnie mówiąc <_< masz możliwość pożyczenia od kolegi dobrego firmowego zasilacza?? jak tak to sprawdź na nim bo ten tracer potrafi spalić podzespoły i nie trzyma napięć np. podczas dłuższego grania itp. I podaj nam jeszcze tą temperaturę karty

adamek18
komentarz
komentarz

na karcie miałem chłodzenie pasywne i temp była ok 60-70 st. ale jakiś czas temu zamontowałem wiatraczek i nie przekracza 40 st

damib
komentarz
komentarz
na karcie miałem chłodzenie pasywne i temp była ok 60-70 st. ale jakiś czas temu zamontowałem wiatraczek i nie przekracza 40 st

to temperatura ok... sprawdź jeszcze ten zasilacz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.