x-kom hosting

E8400

armani2414
utworzono
utworzono

Witam dzisiaj nałożyłem pastę na procka j/w temperatura w stresie 55 idle 40-45 co o tym sądzicie? Pasta została nałozona kilkanaście minut temu, czy możliwe ze temperatury spadną ponieważ pasta dojdzie do siebie?

aha dlaczego 1 rdzen ma 39 a drugi 44 ? nie rozumiem tego

Kropacz
komentarz
komentarz

A czym tak dokladniej sprawdzasz ?

armani2414
komentarz
komentarz

everest ultimate

dodam ze przy obrotach 1200RPM temeratura rdzeni to 45 i 39? dalczego ten 1 jest o 6 stopni wiekszy ?

filip955
komentarz
komentarz

Ponieważ masz 2 rdzenie, które działają oddzielnie.

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Temperatura jeszcze spadnie,niech troche popracuje

Artur
komentarz
komentarz

co to za pasta?

armani2414
komentarz
komentarz

mx-2 artic cooling, mam dylemat odnosnie tego nakladania tej pasty nie wiem ile dokladnie nalozyc....napewno ja rozsmarowuje bo jest gesta

Gość
komentarz
komentarz

hmm ja mam paste za 3 zl silikonowa i nie widze roznicy miedzy ta a inna pasta silikonowa, dzieki pascie moze spasc temperatura ale nie musi, temperatury masz dobre

kiedys byla obowiazkowa pasta dla procesorow np Athlon XP w ktorych mozna bylo latwo uszkodzic rdzen

armani2414
komentarz
komentarz (edytowane)

pokaze wam screeny z idla [pamietajcie ze mam boxowe chlodzonko] jak zdjąłem radiator to otworzyło się kolo z pasty nic nie wystawalo.....

97jzsq4yvulvc9qwtb6.jpg

Gość
komentarz
komentarz

temperatury w 100% wporzadku, masz tylko 1068 RPM a wiatrak moze chyba nawet miec ponad 3000 RPM, wiec jesli bedzie temp. rosla to wiatrak sie bardziej rozkreci

armani2414
komentarz
komentarz

aha a jak temp w stresie to 55-60 ? to dobrze czy nie

swirek
komentarz
komentarz

w stresie to 55-60 ? to dobrze czy nie
Moze byc. Powyzej 65*C to juz troche za cieplo. Ale tak jak masz moze byc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.