x-kom hosting

Procek pod socket A (amd XP)

Shiro
utworzono
utworzono

Jaki jest najlepszy procek pod socket A (amd xp). Mam płytę główną Asus A7N8X-X. I czy w ogóle opłacało by się jakiś lepszy kupować mam Athlon Barton xp 2500+ (zegar 1,8 ghz)

swirek
komentarz
komentarz
Jaki jest najlepszy procek pod socket A (amd xp). Mam płytę główną Asus A7N8X-X. I czy w ogóle opłacało by się jakiś lepszy kupować mam Athlon Barton xp 2500+ (zegar 1,8 ghz)
To jest rewelka procek, dokup chlodzenie, dobra paste i krec.

A jesli jednak zmiana, to najlepsze co mozna dac na te plyte to: Athlon XP 3200+ (Barton)

Tu masz liste prockow http://support.asus.com/cpusupport/cpusupp...SLanguage=en-us

Shiro
komentarz
komentarz
To jest rewelka procek, dokup chlodzenie, dobra paste i krec.

A jesli jednak zmiana, to najlepsze co mozna dac na te plyte to: Athlon XP 3200+ (Barton)

Tu masz liste prockow http://support.asus.com/cpusupport/cpusupp...SLanguage=en-us

Odnośnie kręcenia to wiesz nie bardzo w tym siedzę co bym potrzebował jakie chłodzenie by było by najlepsze, jaka pasta i mniej więcej jakie by były to koszty ? :huh: Przypuszczam, że odnośnie samego podkręcania jest miliard poradników.

swirek
komentarz
komentarz
Odnośnie kręcenia to wiesz nie bardzo w tym siedzę co bym potrzebował jakie chłodzenie by było by najlepsze, jaka pasta i mniej więcej jakie by były to koszty ? huh.gif Przypuszczam, że odnośnie samego podkręcania jest miliard poradników.
Pytania w sprawie podkrecania: zaloz temat w dziale Chłodzenie, modding, OC

Pytania w sprawie wyboru chlodzenia pasty itp w temacie: Polecane chłodzenia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.