x-kom hosting

GTA 4 save

Grzepek
utworzono
utworzono

Gdzie zapisują się save'y gta 4 na windows vista? Bo chce zrobic kopie wrazie czego. :)

Gość
komentarz
komentarz

dolaczam sie do pytania? gdzie? :P

w dokumentach nie ma save'ow (tylko mozna muzek wrzucic i tam sie zapisuja replay'e)

NowakoV
komentarz
komentarz

W angielskiej wersji: C:\Users\Public

Gość
komentarz
komentarz

nima tam

n31T
komentarz
komentarz

U mnie tu : C:\Documents and Settings\Damian\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Na początku trzeba jednak odkryć foldery ukryte.

hoske
komentarz
komentarz
U mnie tu : C:\Documents and Settings\Damian\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Na początku trzeba jednak odkryć foldery ukryte.

To jest ścieżka w WinXP, w Viscie jest podobnie:

C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_e000000c7b999d5d

Tak jak wyżej... trzeba włączyć widoczność folderów....

Gość
komentarz
komentarz

dzieki wielkie :) dokladnie tam są hoske +sik oczywisie :)

  • 2 tygodnie później...
Kafarx
komentarz
komentarz

Hejka. A jak potem wrzucić save do gry żeby wszystko działało??

  • 2 miesiące później...
wozny94
komentarz
komentarz
Gdzie zapisują się save'y gta 4 na windows vista? Bo chce zrobic kopie wrazie czego. :)

W Viscie:

C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_e000000c7b999d5d

Hejka. A jak potem wrzucić save do gry żeby wszystko działało??

Musisz plik xlve.dll skopiować do folderu z GTA4

Plik xlive.dll możesz ściągnąć tu -> http://rapidshare.com/files/206348463/xliv...402311145774020

Zjawa123
komentarz
komentarz

Oprócz samych plików zapisów trzeba skopiować folder Xlive. W XP to jest tak: D:\Documents and Settings\Komputer\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft.

  • 1 miesiąc później...
PrzemekBmx
komentarz
komentarz

Nie trzeba tych plików wrzucać...Wsytarczy wziaść nazwe starego folderu i zamienić W ten nowy

  • 6 miesięcy później...
Technik030
komentarz
komentarz

Ja mam następujący kłopot: Nigdzie nie mogę znaleźć save`ów, Mam włączoną opcje"pokaż wszystkie foldery" i na ścieżce [u]C:\Documents and Settings\Ja\Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA IV[/u] mam tylko [i]user music[/i] Proszę o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.