x-kom hosting

prosta strona www do pracy

marian-gsm
utworzono
utworzono

Witam.

Potrzebuję zrobić stronę www aby studenci mogli ściągać z niej pliki lub przeglądać zadania, coś w tym stylu

http://saxtranslations.com/ tylko żebym było bardziej kolorowe i aby na można było zrobić linki żeby każdy miał oddzielne wejście z hasłem do swoich materiałów tylko- a bez hasła tylko dostęp do ogólnego forum. Tak jak po kliknięciu na Warsaw University - KJS na podanej stronie. Słyszałęm że są gdzieś gotowe szablony itp które można wkleić do edytora html....

A 2 problem to szukałem wolnego miejsca na pliki ale nie znalazłem nic ciekawego. Gdzie mogą dostać za darmo lub symboliczną opłatę jakieś paręnaście mega?

help... :unsure:

szamantheman
komentarz
komentarz

Polecam ci zainteresować się e-learnigiem

Do twoich potrzeb (oraz duużo ponad to) mozesz zainstalować np. moodle

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moodle

Bedziesz mógł grupować materiały (wg kursów), dostęp do materiałów wg grup, listy mailingowe, forum (podfora) itp.

EDIT:

Pod Moodle będzie stykać (chyba) cba.pl

Mateo93
komentarz
komentarz

Ja polecam serwer na www.hekko.pl

Za 25zł na rok mam szybciutki serwer z 512mb pamięci, jak muszę to bez problemu wsadzam pliki po kilkadziesiąt mega :)

marian-gsm
komentarz
komentarz

Ja założyłem na unl pl i tam mam ponoć 300mega itd oraz pobrałem gotowy szablon<z linka z któregoś topicu tu z forum> wgrałem katalogi jpeg, html, psd, fonts do katalogu z moją stroną www ale nic nie chodzi. Czy ktoś by mi pomógł przebrnąć przez to? Nigdy tego nie robiłem

I jeszcze jak ten e-learning zrobić, najlepiej darmowy bo płacić mi się nie opłąca

marian-gsm
komentarz
komentarz

ja poprzedni usunąłem a teraz dograłem index.html z tego pliku z gotowym szablonem i mi nie chodzi....

wchodze w moje pliki>domains>moja domena>public html i tam wgrałem wszystkie plki z szablonu tak jak byłe z zawartością a z katalogu html dodatkowo wgrałem index.html

i tak to wygląda

W sumie to muszę popracować nad jakąś prosta stroną, a jak te hasła zrobić <chciałbym tak jak na przykładzie tyle że 5 takich haseł lub więcej...

Czy może wywalić t co wkleiłem i napisać od podstaw w jakimś edytorze?

Czy ktoś mógłby mi zrobić tak stronę z napisem w przygotowaniu.

Dziękuję.

co do tego e-learningu to nie bardzo się orientuję jak to uruchomić...

szamantheman
komentarz
komentarz
co do tego e-learningu to nie bardzo się orientuję jak to uruchomić...

E- learnig to po prostu nauczanie zdalne, wspomagane komputerowo, istnieje od uchuchu (pisałem z tego magisterkę :))

są to najczęściej wszelakie kursy dystrybuowane przez np. CD/DVD, bądź systemy np. LMS. (tak w duzym skrócie)

I o takim LMSie piszę:

Jest to taki Content Management System - CMS (system zarządzania treścią) dedykowany pod nauczanie/kursy

czyli ściągamy z netu instalkę, kopiujemy ją na serwer i instalujemy (wymagany jest sql, php).

Ostanimi czasy wszelkie systemy e-learningowe stały się bardzo popularne na uczelniach (czy szkołach średnich/prywatnych), możesz sobie to zobaczyć wpisując w google e-learning. jest to system WSPOMAGAJĄCY nauczanie, przez niego możemy podawać uczniom lekcję/kursy/tutoriale, możemy je oceniać, załączać pliki, jest forum i inne pierdoły.

jak już napisałem ludzie z tego mgry robią, więc trudno opisać to w poście na forum.

Taki Moodle to dużo ponad to co chcesz (zahasłowane pliki), ale też da ci dużo więcej możliwości

To jakby Nasza-klasa, z tym że ukierunkowana na nauczanie.

marian-gsm
komentarz
komentarz

Chyba by mi to pasowało?Ja na uczelnie mam e-learning i tam są hasła do kursów więc jakbym robił każdemu studentowi oddzielne hasło i kurs<bo każdy co innego robi> to by się sprawdziło. jestem na elearning.pl i zukam czego?

Jest jakiś darmowy e-learning?

I czy go wsadze na uln.pl?

ściągam coś z tąd:

http://www.wbtexpress.com/download-wbte-free-download.html

ale to widze że coś będzie kiepskie

proszę o podanie jakiś programów elearningowych..

Chodzi mi o robienie testów z wyborem a,b,c,d itp , uzupełniania zdań, jakieś łączenie okienek itp oraz żeby można było zrobić testy na punkty i system by to liczył i się wyświetlało studentowi

  • 2 lata później...
Patinka
komentarz
komentarz (edytowane)

[color="#FF0000"]***[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.