x-kom hosting

Poradzcie w sprawie zasilacza

darkjack
utworzono
utworzono

Mam taki problem że pożyczyłem od kumpla komputer (stary jest ale był potrzebny przez moment nie miałem)i dzisiaj jak podpiołem mp4 do usb bo tak sie ładuje spalił sie(grałem jeszcze w coś musi nie wytrzymał nie wiem). Jest to zasilacz CWT ATX - 200. I mam teraz taki problem że przecież musze to naprawi nie moge oddac w takim stanie. a ciężko znalesc taki na allegro (nie ma). Jak możecie poradzcie jakis zasilacz zastepczy oczywiscie w rozsądnej cenie .Licze na pomoc dzieki.

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli zasilacz się spalił, to wydaje mi się że płyta główna i reszta podzespołów także.

darkjack
komentarz
komentarz

Całośc by sie spaliła?. Zajrzałem dośrodka zasilacz był gorący i śmierdział to chyba nie znaczy że całosc sie spaliła.Mozliwe? Calosc sie moze spalic jak by jakis impuls poszedl czy cos inaczej jak spali sie zasilacz a na pewno sie spalil moze popalic inne rzeczy???

Artur
komentarz
komentarz

pożycz od kogoś na kilka minut zasiłke i sprawdz co poszło

darkjack
komentarz
komentarz

oto chodzi tak zrobie pozatym jeśli już by taylko zasilacz to jaki bo tego CWT ATX - 200 nie ma na allegro widziałem tylko 235.

Artur
komentarz
komentarz
oto chodzi tak zrobie pozatym jeśli już by taylko zasilacz to jaki bo tego CWT ATX - 200 nie ma na allegro widziałem tylko 235.

to nic ;p

zasilacz będzie o 35W mocniejszy

filip955
komentarz
komentarz

Kumpel nawet się zadowoli że, lepszy zasilacz dałeś :]

n31T
komentarz
komentarz
Kumpel nawet się zadowoli że, lepszy zasilacz dałeś :]

Albo i nie zadowoli się.

Zanim kupisz ten zasilacz, to sprawdź czy podzespoły są sprawne, bo jeśli popaliła się także płyta główna, to nie dasz mu chyba w ramach rekompensaty nowego zasilacza 235 watowego...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.