x-kom hosting

Dziwny problem, znikneły dane z partycji

donde
utworzono
utworzono

Witam.

Mam baaardzo dziwny problem.

Włączyłem komputer, wchodzę do mojego komputera i patrze, a tam takie coś;

91788973rx7.jpg

Moja partycja E nazywała się "DonDe" teraz jest "Dysk Lokalny E". Nie ma możliwośći wejścia w nią, pokazuje się że nie jest sformatowana! W partition magic pokazuje ze całe miejsce jest wolne.

W zarządzaniu dyskami sytuacja wygląda tak

a2qb2.jpg

Dysk C jest osobnym dyskiem 40 GB.

E,F,G jest to spartycjonowany dysk 250 GB WD2500AAJS.

o co chodzi ;|?

Partycja sama z siebie się sformatowała? Miałem na niej parędziesiąt GB ważnych danych. Na szczęście da sie je odzyskać, ale nie chce tego robić, ponieważ nie mam możliwości skopiowania całych danych.

Miałem pare miesięcy temu podobną sytuacje, z tym że wtedy wywaliło mi że nie mam ŻADNEJ partycji a dysk jest pusty.

Podłaczyłem drugi dysk(ten 40 gb), odzyskałem to co potrzebowałem i sformatowałem.

Poradzi ktoś? Próbowałem już "fixmbr", ale nic nie dało.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Spróbuj naprawić partycję testdiskiem, ale powtarzające się tego typu błędy wskazują na uszkodzenie dysku

donde
komentarz
komentarz

Sciagnalem tego testdiska, nie wiem zabardzo jak naprawić tą pratycje. Program pokazuje ją , jest etykieta, mozna nawet wszystkie pliki wyswietlic...ale jak ja przywrocic? jakis toutrial do tego programu? Teraz to juz zostal mi sama partycja E;/ reszta zniknela, cos chyba nakombinowałem, ale najwazniejsza że jest E.

Gość
komentarz
komentarz

ODZYSKIWANIE DANYCH

Nie polecam usług firmy ULTRAMEDIA z Chłodnej 15 (www.ultramedia.pl). Promocję firmy opieraja na ofercie bezpłatnej akspertyzy, po czym okazuje się, że jeżeli rezygnujesz z usług odzyskiwania danych to ekspertyza jest jednak płatna 183zł. W moim przypadku odmówiłam zapłaty powołując sie na wstępne ustalenia, a za to Ultramedia nie chce oddać mi dysku.. Generalnie żądają zapłaty 183zł za oddanie mojego dysku w takiej formie w jakiej go zaniosłam, czyli bez danych. OSZUSTWO!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.