x-kom hosting

Dlaczego nie mogę ściągać programów?

robtomson
utworzono
utworzono

Otóż ściągając różne programy, czy też kodeki z różnych serwerów, programy są ogólnodostępne nie mogę uruchomić instalacji wyskakują takie błędy

Aplikacja nie została właściwie zainicjozowana, parametr jest niepoprawny, ukończono tylko część zadania ReadProcessMemory lub WriteProcessmemory!!!

Jak na to poradzić???

Micah
komentarz
komentarz

Nie jestem specem w temacie błędów, ale może trochę Ci pomogę. Ilu używasz przeglądarek internetowych ? Jeżeli kilku, to czy ten problem pokazuje się we wszystkich, czy np. tylko w jednej ? Jeżeli korzystasz z jednej przeglądarki, to sprawdź inną (najlepiej bez instalacji). jeżeli chodzi o "bezinstalacyjne" przeglądarki, to polecam takie jak "OperaTor" (mozesz uruchomić samą Operę, bez włączania proxy), "Global". Jeżeli problem pojawia się w kilku przeglądarkach, to sprawdź, jakie właściwości czy funkcje wspólne mają te przeglądarki, i poszukaj takiej, która ma sposób działania odmienny od tamtych. Nie obraź się, jeżeli mój komentarz nic Ci nie pomoże.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.