x-kom hosting

Najlepszy procesor pod płyte główną

pempek92
utworzono
utworzono

Witam wszystkich . Chciałbym się was spytać jaki procesor jest najlepszy pod moją płytę główną Gigabyte GA-K8NS . Mój procesor to AMD Athlon 64 3000+ 2GHz . Głównie chodzi mi o szybkość procesora , bo ten co mam muli nieziemsko . z Góry thx za odpowiedź ;)

pempek92
komentarz
komentarz

a który z tamtych procesorów jest szybki i ogólnie dobry?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Semprony odpuść. Athlony - im szybszy tym lepiej ;) A tak nawiasem mówiąc chyba pora na ogólną wymianę kompa, nie sądzisz?

pempek92
komentarz
komentarz

moze i masz racje ... tylko zeby kupic nowego kompa trzeba miec duzo kasy ;/ i z tym jest problem .

asmodeuszz
komentarz
komentarz

W takim razie poszykaj na Allegro Athlona 64 na socket 754 np. taki - http://www.allegro.pl/item497143619_nowy_c...lka_gratis.html

Ale może nie dać Ci takiego skoku wydajności jakiego się spodziewasz. Różnica niewielka a na daną chwilę nie ma na Allegro szybszych modeli

pempek92
komentarz
komentarz

a jakby tak zmienić też płyte główną ? to jaką byś mi polecił? i czywiscie jaki procesor :)

asmodeuszz
komentarz
komentarz

MSI P35-Neo-F i C2D E7400

pempek92
komentarz
komentarz

ok płyta głowna spx ... ale procek dosc drogi... szukam jakiego do 350 zł

asmodeuszz
komentarz
komentarz

C2D E5200

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.