x-kom hosting

Program do filmów

airdamien23
utworzono
utworzono

Szukam programu do nagrywania to co robię na kompie czyli na pulpicie np. Chciałbym nagrać np. jak gram w grę ? czy to co robię na pulpicie :) Proszę o pomoc

Carlsberg
komentarz
komentarz

do nagrywania gry to polecam FRAPS

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Dodam, że FRAPSem możesz kręcić 30s, musisz zakupić pełną wersję do korzystania.

airdamien23
komentarz
komentarz
Dodam, że FRAPSem możesz kręcić 30s, musisz zakupić pełną wersję do korzystania.

ok a czy tym FRAPSEM mogę sobie sprawdzić czy gra się przycina czy chodzi płynnie ?

Krzysiek6
komentarz
komentarz
ok a czy tym FRAPSEM mogę sobie sprawdzić czy gra się przycina czy chodzi płynnie ?
Fraps to program, który umożliwia mierzenie wydajności systemów w grach. Zadaniem programu jest monitorowanie ilości klatek na seknundę. Wszystkie informacje (statystyki) zapisywane są na dysku twardym.

Kolejną istotną funkcją jest możliwość robienia zrzutów ekranu, aplikacja obsługuje DirectX i OpenGL.

Azibiz
komentarz
komentarz

HyperCam ale jak nie masz zarejestrowanej wersji to masz w lewym gornym rogu maly napis ( ale az tak on nie przeszkadza :D ) na gierkach nie wiem czy dziala ale powinnien ( ja nie probowalem)

airdamien23
komentarz
komentarz

Mam FRAPSA filmik który trwa zaledwie 20 sekund waży 271MB. Da się zmniejszyć ?

szamantheman
komentarz
komentarz

Płatna Camtasia Studio albo bezpłatny CamStudio (klon camtasi)

airdamien23
komentarz
komentarz
Płatna Camtasia Studio albo bezpłatny CamStudio (klon camtasi)

Można dokładnie napisać ? :) Jak włączę do nagrania filmu to 20 sekund zrobi mały pliczek ?

Proszę o dokładne napisanie. Bo zaraz znowu polecą kolejne programy do wybierania ;)

szamantheman
komentarz
komentarz

W Camtasii zrobiłem 60 minutowy kurs - 5 rozdziałów, (chyba 640x480), dodałem autostart, menu wyboru itp. i całość zmieściłem w 500MB

Użyłem kodeka Camtasii - testowałem różne i ten okazał się najlepszy (dodatkowo nagrałem go na płycie, tak więc każdy mógł go sobie zainstalować)

Trudno napisać ci co i jak po kroku. Po prostu próbuj różne opcje a sam wybierzesz najlapszą.

jak zrobisz zrzut to będzie on plikiem .cam (porjektem) - bedzie spory.

Dopiero potem kodujesz go pod wybranego przez ciebie kodeka.

waga pliku bedzie zależała od kodeka, jakości i długości filmu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.