x-kom hosting

GF 8600GT i podłączenie do TV

Dejvid
utworzono
utworzono

Witam.

Mam pytanie, natomiast chciałbym podłączyc kompa do telewizora i nie wiem czy można. Jak tak to prosze o dokładne wytłumaczenie co musze zakupic. Mam karte GF 8600GT Palit Sonic+ 256mb i na TV chciałbym pograc np w cod5.

Z góry thx za odpowiedzi.

Pozdrawiam :bansuj:

Carlsberg
komentarz
komentarz

w zestawie powinieneś dostać kabel tv-out i poprostu podłączasz go do kart graf. a następnie do telewizora i powinno śmigać ;) pozdr

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Lepiej jest połączyć telewizor i komputer za pomocą kabla D-Sub, DVI, lub HDMI - zależy od wejść w TV.

Dejvid
komentarz
komentarz

A gdzie można taki kabel kupić?

PS mam jakiś kabel, ale jakiś 10cm i nie pasuje do telewizora <_<

jason182
komentarz
komentarz
Lepiej jest połączyć telewizor i komputer za pomocą kabla D-Sub, DVI, lub HDMI - zależy od wejść w TV.

To jest 8600GT, gdzie tam HDMI ??

Zapewne w TV masz tylko RGB [znane tez jako EURO lub SCART], nie posiadasz s-video.

Musisz kupic kabel s-video [karta grafiki] - RGB [sCART, EURO]. Jakosc nie bedzie oszalamiajaca- napisow na pulpicie windy nie bedizesz mogl przeczytac na TV. Ale do filmow i gier powinno byc OK

Dejvid
komentarz
komentarz

Tzn ja mam telewizor tak jakby crt ale monitor też tyle, że TV większy. No a ten kabel to gdzie można kupić?

jason182
komentarz
komentarz

zacznij od Avansow i takich ze sprzetem AGD. Na pewno komputerowe sklepy, a juz na 100% na allegro

Dejvid
komentarz
komentarz

Ok dzięki za pomoc.

falcon1984
komentarz
komentarz

Te Pality 8600GT lubią się palić po podpięciu do TV, poszukaj na google jest o tym sporo historii

Zastanów się czy warto ryzykować

  • 2 tygodnie później...
Dejvid
komentarz
komentarz

No fakt, ale teraz zmieniłem grafe (niestety przed przeczytaniem twojej wypowiedzi falcon1984) i mam teraz GF 9600GT Sonic+ i ta grafa też się pali po podpięciu do TV? a i jaki kabel do tej grafy potrzebny

PS ta grafa ma wejście hdmi a ja nie mam takie tv tylko prosty crt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.