x-kom hosting

telefon do 1800zł

almarjur
utworzono
utworzono

Witam! Ktory z tych telefonow jest lepszy i dlaczego? zastanawiam sie ktory wybrac.

w n96 nie podobaja mi sie dotykowe klawisze i wyglad czego nie moge powiedziec o n95 8gb.

jakie sa roznice miedzy tymi telefonami?? Czy n96 jest oplacalna w zakupie czy jest warta swojej ceny?? a moze cos innego w tej cenie i z taka funkcjonalnosci.

Oby wyswietlacze nie byly dotykowe

pozdrawaim

n31T
komentarz
komentarz

N96 nie jest warta swojej ceny. Interesują Cię telefony z dotykowym wyświetlaczem ? Jeśli tak to polecam HTC Touch Pro- genialny telefon z windowsem.

http://www.allegro.pl/item491528876_hit_ht...uchwyt_krk.html

almarjur
komentarz
komentarz

no wlasnie nie interesuja mnie telefony z dotykowymi wyswietlaczami. Zalezy mi na funkcji GPS.

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli slider to n95 8gb, jeśli bez slidera to n82.

almarjur
komentarz
komentarz

lepiej zeby slider. aa moze ktos by sie wypowiedzial o n95 8gb?? bo z tego co czytalem, fakt ze na stronach sony ericssonow, ze te nokie straszcznie wolno chodza. Czy to prawda??

Carlsberg
komentarz
komentarz

ma wyświetlacz 2,8 cala (zwykła 2,6) wbudowaną pamięć 8gb ogólnie tel fajny ale podobno po zapełnieniu 1gb na jego dysku staje się wolniejszy od n70 więc radziłbym n82 + kartę 8gb

POCZYTAJ

almarjur
komentarz
komentarz

no tak ale n82 ma mniejszy wyswietlacz niz n95 8gb.chociaz ma wiekszy niz moj se k800i a moze cos z innych marek telefonow? moze cos dobrego sie znajdzie?

n31T
komentarz
komentarz

Inne marki nie posiadają wbudowanego modułu GPS, a jak posiadają to jest ich niewiele, no chyba że jednak zdecydujesz się na windowsa, wtedy automapa i lepszej navi nie znajdziesz :), no i duży wyświetlacz. Co do n82, to ma on mniejszy wyświetlacz, lecz jak na telefon z klawiaturą (w sensie bez slidera) jest on bardzo duży, poza tym posiada xenonową lampę w przeciwieństwie do n95 8gb, dzięki której zdjęcia nocą wychodzą jak na telefon bardzo dobrze. Co do mulenia, to tak, telefony z symbianem często mulą na sekundę, dwie, ale idzie się przyzwyczaić.

almarjur
komentarz
komentarz

czyli n95 8Gb kupie :) a jakie nawigacje mozna wgrac?? z tego co slyszalem to od Greamina?

n31T
komentarz
komentarz

Garmina nie polecam, korzystałem z niego dość długo i nieraz mnie wyprowadził w pole, nie wiem jak teraz te mapy, lecz ja straciłem do niego zaufanie. Polecę Ci za to tomtoma, gdzie nawet na starych mapach, gdzie pokrycie adresowe (adresowe, nie powierzchniowe) ma około 51% jest dobrze.

Dodam jeszcze, jak będziesz kupował telefon, to zwróć uwagę, w jakim kraju został zakupiony, dlaczego zaraz wyjaśnię. Większość telefonów na allegro, pochodzi głównie z Niemiec czy Wielkiej Brytanii, z prostej przyczyny. Telefony są tam dużo tańsze, tak więc opłaca się je sprowadzać. Niestety w telefonach zza granicy, nie ma polskiego menu, co dla zwykłego użytkownika, który dopiero zaczyna obcować z telefonem, może być to uciążliwe, tak więc, telefony są flashowane i zmieniane są w nich menu na polskie. Po tym zabiegu niestety traci się natychmiastowo gwarancję, podobnie jak po ściągnięciu simlocka.

almarjur
komentarz
komentarz

telefon bede kupowal w sklepie w miescie. Nowy oczywiscie z gwarancja u producenta ;)

a nawigacja tomtoma cos chyba sredno chodzi na n95, dobrze slyszalem?? czy nie wspolpracuje - cos slyszalem o tym

Carlsberg
komentarz
komentarz

a za ile??

n31T
komentarz
komentarz
a nawigacja tomtoma cos chyba sredno chodzi na n95, dobrze slyszalem?? czy nie wspolpracuje - cos slyszalem o tym

Współpracuje :), za pierwszym razem tylko trzeba czekać na powietrzu około 5 minut aby namierzył sobie satelity, potem już szybko je łapie.

almarjur
komentarz
komentarz

dziekuje bardzo wam za odpowiedzi i informacje.

Uwazam, ze juz sie wszystkiego dowiedzialem. czyli wyszlo ze kupuje n95 8gb

ostatnie pytanko:

czy to jest mozliwe w tej komorce?
a za ile??

u mnie kosztuje 1549 zł :P moze cos utarguje :D

n31T
komentarz
komentarz
ostatnie pytanko:

czy to jest mozliwe w tej komorce?

To zwykły pic na wodę, od kiedy telefon może robić za rentgen ?:P Ściągnąłem to sobie przed chwilą na swój telefon, i to jest to samo jakbyś sobie wgrał filmik na telefon i jeździł telefonem :)

almarjur
komentarz
komentarz

aha. dziekuje bardzo za odpowiedzi. uwazam, ze temat mozna zamknąć.

Pozdrawiam wszystkich co pomogli :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.