x-kom hosting

Płyta nie wykrywa Dysku - help

yokamil
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem gdy, dysk jest podłaczony (wejscie SATA 2) do płyty gównej Asus P5Q-Pro (wejscie SATA 2) kąp strasznie wolno sie uruchamia i oczywiscie nie jest widoczny w biosie. Mysłałem że to winna dysku i podpiołem mój stary dysk z wejściem IDE z przejściówka na SATA 2 i również w tym przypadku Dysk nie jest wykrywalny. Natomiast gdy do komputera NIE JEST PODPIETY ŻADEN DYSK to pecet uruchamia sie z normalna szybkościa. Czy ktoś może mi powiedziec co tu jest grane ??? Bardzo licze na czyjąś pomoc. Pozdrawiam.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Ja Ci się komputer uruchamia skoro nie masz żadnego dysku podpiętego? Zresetuj ustawienia BIOS'u i ustaw Zoptymalizowane.

yokamil
komentarz
komentarz

uruchamianie nie jest chyba równoznaczne z odpaleniem sie windowsa?!

Zresetuj ustawienia BIOS'u i ustaw Zoptymalizowane.

A jeśli chodzi o zresetowanie biosu to taka opcja jest dostepna w biosie, czy trzeba zrobić to za pomocą zworki ???

Mag Magik
komentarz
komentarz

Za pomocą zworki, albo wyjmując bateryjkę BIOS'u na ~10min.

yokamil
komentarz
komentarz

Robiłem już za pomoca zworki - bios sie zresetował ale problem nadal ten sam. Czy w takim przypadku wyjecie bateri coś pomoże ?

Sonido
komentarz
komentarz
Za pomocą zworki, albo wyjmując bateryjkę BIOS'u na ~10min.

10min? Przesada :P wystarczy zewrzeć styki (plus z minusem) i nie trzeba czekać 10 min, tylko kilkanaście sekund.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.