x-kom hosting

Problem z IDE Controller

Lukasz_86
utworzono
utworzono

Mam następujący problem w menadrzerze urządzeń pojawia się żółty wykrzyknik przy IDE Controller

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązac i do czego w ogole to sluzy?

Oczywiscie proba zaktualizowania sterownika nie udaje się.

bez_tytuĹu.bmp

g.bmp

bez_tytuĹu.bmp

g.bmp

Mag Magik
komentarz
komentarz

Usuń ten kontroler i uruchom ponownie komputer. Jeśli nie zadziała to spróbuj wybrać aktualizuj i wskaż ręcznie na sterowniki do chipsetu płyty głównej (wypakuj je najpierw z dołączonej płyty).

Lukasz_86
komentarz
komentarz

Przy pierwszym sposobie niestety jest to samo a przy drugim wyskakuje błąd podczas instalacji więc niestety też nie pomaga.

Lukasz_86
komentarz
komentarz

Dalej wyskakuje istnieje błąd podczas instalacji urządzenia. Określona usługa nie istnieje jako usługa zainstalowana.

Czy to jest do czegoś potrzebne?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Bez sterowników IDE Controller system może źle wykrywać sprzęt. Jeśli masz w BIOS'ie gdzieś opcję IDE CONTROLLERto ustaw na BOTH (w standardowej konfiguracji). Masz jakiegoś Service Pack'a?

Lukasz_86
komentarz
komentarz

Znalazłem w biosie opcję Marvel Ide Controller i jest ustawiony na Enabled druga możliwoś to Disabled. Tak mam service pack 2. Więc niestety dalej problem nie zniknął.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.