x-kom hosting

Szybka pomoc w podłączaniu przewodów.

karx
utworzono
utworzono

Witam. Właśnie składam komputer i wszystko idzie jak po maśle, tylko nie wiem jak podłączyć rzeczy takie jak:

- HD LED

- POW LED

- RES LED

- Speaker

Problem polega na tym, że w instrukcji płyty głównej jest napisane, że + jest po lewej, a to są złącza 2/4 pin.

Niestety na tych wtyczkach nie ma oznakowanego bezpośrednio plusa i minusa, jest tylko taka strzałka ^, litera G i na dole trzy litery KSP.

Bardzo proszę o pomoc, bo chce skończyć, zanim się ściemni.

Za pomoc stawiam plusy!

Komputer - jak w sygnaturze.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Podłącz strzałką do góry, jak nie zadziała, to strzałką do dołu i tyle. w którejś konfiguracji zadziała. Nic nie zepsujesz. Sam miałem kiedyś z tymi kabelkami niezłe puzzle :)

mis456
komentarz
komentarz

nazwą (strzałką) do góry powinno być włożone

karx
komentarz
komentarz

Ok, wszystko złożone i działa. Przed chwilą wróciłem z saturna ze świerzutkim XP. Teraz tylko pytanie: Co najpierw? Sterowniki dołączone do płyty czy Windows'a?

mis456
komentarz
komentarz

A gdzie ty chcesz instalowac stery? Napierw windows potem reszta, sterów bez systemu nie da się zainstalwoac

karx
komentarz
komentarz

Tak myślałem, dzieki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.