x-kom hosting

MONITOR SAMSUNG 19' 940N ! POMOCY!

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Nie wiedzialem za dobrze gdzie mam napisac tego posta. Chcialbym sie zapytac jakie sa Wasze opinie na temat monitora SAMSUNG 19' 940N ! Chciałbym go kupić ale słyszałem ze często ten model posiada "wygasłe pixele" ! Słyszeliscie cos o tym ? Prosze o pomoc ! ;)

Gomez
komentarz
komentarz

hmm nawet jesli ma wygasle piksele czy nawet takowe sie posiadaja to zdaje sie ze on ma 3 letnia gwarancje:)

tazman
komentarz
komentarz

Tak to martwe punkty na matrycy , ale można je przywrócić programowo, bądź też mechanicznie za pomocą ołówka, chcesz wiedzieć więcej to napisz

Kamix
komentarz
komentarz

tazman, ja chcę wiedzieć więcej ! Bo mam jednego !

Gość
komentarz
komentarz
zdaje sie ze on ma 3 letnia gwarancje:)

ale niestety gwarancja nie obejmuje wygaslych pixeli ;(

Tak to martwe punkty na matrycy , ale można je przywrócić programowo, bądź też mechanicznie za pomocą ołówka, chcesz wiedzieć więcej to napisz

bardzo prosze o kilka wskazowek ! Pozdrawiam ;)

Gomez
komentarz
komentarz

Jak to nie obejmuje wygaslych pikseli..ech sa przeciez jakies normy, fakt ze 1 wygaslego piksela moze nie obejmowac ale wiecej na pewno tak. poczytaj dokladnie

Przemek
komentarz
komentarz

Jak to nie obejmuje wygaslych pikseli..ech sa przeciez jakies normy, fakt ze 1 wygaslego piksela moze nie obejmowac ale wiecej na pewno tak. poczytaj dokladnie
podstawowa gwarancja na wypalone pixele wyglada tak ze minimum 3 na jakims obszarze wtedy monitor nadaje sie do naprawy... inaczej nie przyjma go
Gomez
komentarz
komentarz

No dokladnie nei znalem szczegolow, wiem na pewno ze 1 pikselka nie przyjma...

Gość
komentarz
komentarz

do gwarancji idzie powyzej 3 pixeli ;/

swidruxxx
komentarz
komentarz

tak tylko jak do tego dojdziesz ile jest? to kosztuje

Przemek
komentarz
komentarz
do gwarancji idzie powyzej 3 pixeli ;/
oczywscie w okreslonym obszarze...

jak ja bralem sowjego LG to przez 3 miechy uzytkowania jesli padl chocby jeden to wymienili by monitor na nowy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.