x-kom hosting

Problem z instalacja

Tomus663
utworzono
utworzono

jestem nowy na forum ale mam nadzieje ze mi pomozecie rozwiazac problem.podczas uruchamiania kompa na poczatku jest wszytsko ok ale podczas wyswielenia sie bios-u wyskakuje blad:

Drive Not Ready

Insert BOOT diskette in A:

Press any key when ready

kiedy wkladam dyskietke startowa nic sie nie dzieje a moze mam zla dyskietke probowalem zmieniac nawet dysk twardy i nic://

MAM nadzieje ze mi pomozecie PILNEEE!!!!

//Przemek

//Po raz ostatni poprawiam nazwę twojego tematu. Na przyszłość dostaniesz ostrzeżenie!

GoBi
komentarz
komentarz

Zła dyskietka... spróbuj inną dyskietke jakąs bootującą.

Tomus663
komentarz
komentarz

a wiesz skad moge pograc taka dyskietke??a moze masz taka???

Gomez
komentarz
komentarz

www.bootdisk.com polecam

tazman
komentarz
komentarz

Jeśłi nie uruchom z płyty bootującej

Tomus663
komentarz
komentarz

i ktore mam sciagnac ze stronki http://www.bootdisk.com/ bo jest tam duzo tych linkow :? ??

daniel488
komentarz
komentarz

najlepiej ściągnij tą z Windy 98 albo Me, moim zdaniem łatwiej się z nich korzysta

Tomus663
komentarz
komentarz

mam juz dyskietke ale mam problem znowu z zainstalowaniem napiszcie mi krok po kroku jak zainstalowac windowsa 98 z dyskietki startowej pliss z gory dzieki :)

Tomus663
komentarz
komentarz

mam juz dyskietke ale mam problem znowu z zainstalowaniem napiszcie mi krok po kroku jak zainstalowac windowsa 98 z dyskietki startowej pliss z gory dzieki :)

Przemek
komentarz
komentarz

wkladasz dyskietke-->czekasz az sie zabootuje-->wybierasz cos tam z obsluga CD-ROM-->czekasz-->wpisuejsz format c: --> nastpnie wpijasz na plytke z windowsem np. E: Enter--> wpisujesz CD win98 Enter--> i wpisujesz setup.exe Enter

Zanim jednak uzyjesz opcji format powiedz czy masz jakies partycje NTFS czy wszystkei FAT

bakus1989
komentarz
komentarz

Po co zabawy tyle skoluj sobie plytke z win98Se botowaną już i windows bez problemowo sie instaluje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.