x-kom hosting

Czy isnieje tak mozliwosc ?

zagubiony18
utworzono
utworzono

Witam czy mozna powiedzmy wadliwa karta graficzna spalic płyte gówna ? Prosze o odpowiedzi bardzo pilne.

tofik177
komentarz
komentarz

Istnieje taka mozliwosc.. napisz dokładnie co sie stało moze cos zaradzimy.

rafalluz
komentarz
komentarz

Raczej kiepski zasilacz uszkodzi jedno i drugie.

Ale podaj całą konfigurację sprzętową komputera (przy zasilaczu markę i moc)

zagubiony18
komentarz
komentarz

Pentium 4 2.0ghz dysk 80wd 1gb ram

Chodzi o to ze mam grafike x1650 pro albo mzoe inaczej kiedys dałem komputer do naprawy poniewaz sie nei właczał oakzał sie ze sapliło sie gnazdo agp na płycie wziałem go do domu (nic nie robiłem) dałem go do tego samego sklepu na drugi dzien a oni mi ze teraz tez sie grafa zjarała i nie jestem pewien ich opini

rafalluz
komentarz
komentarz
Pentium 4 2.0ghz dysk 80wd 1gb ram

Chodzi o to ze mam grafike x1650 pro albo mzoe inaczej kiedys dałem komputer do naprawy poniewaz sie nei właczał oakzał sie ze sapliło sie gnazdo agp na płycie wziałem go do domu (nic nie robiłem) dałem go do tego samego sklepu na drugi dzien a oni mi ze teraz tez sie grafa zjarała i nie jestem pewien ich opini

Nie podałeś zasilacza (moc i marka), a to wydaje mi się, będzie dość ważna informacja.

Jeżeli nie wiesz, jak to sprawdzić, to otwórz obudowę i odczytaj napisy z 'puszki', do której wsadzony jest kabel zasilający.

damian
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiem wiem jak to sie sprawdza najlepsze jest to ze na nim nie ma zadnych naklejek ale chyba nie jest taki zły skoro obsluzył x1650pro a i zadnych papierów od zasiłki nei mam

gówno siki szczyle bob !

//kał mocz ....warn

//jeszcze jeden taki wybryk i bedzie banik

Gość
komentarz
komentarz

Spalenie slotu AGP może pociągnąć za sobą uszkodzenie GPU. Włącz komputer i posłuchaj czy głośnik nie wydaje jakiś dźwięków (ten obudowie: D). Jeżeli się nie włącza obejrzyj dokładnie zasilacz w poszukiwaniu nazwy (może znajdować się na górze zasilacza).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.