x-kom hosting

Jaki procesor do nowego kompa?

Jawcio
utworzono
utworzono

Planuje niebawem zakupic nowy komputer... bedzie to zakup przyszlosciowy na pare ladnych lat bo nie bede mial pewnie zbyt szybko znow kasy.

Nie wiem czy oplaca sie kupywac 4rdzeniowy? czy moze lepszy bedzie 2rdzeniowy wiem ze w tym momencie 4rdzeniowe nie sa prawie wykorzystywane przez gry a moj komputer bedzie glownie wykorzystywany do gier...

Ale moze lepiej zainwestowac na przyszlosc i kupic 4rdzeniowy np. Q6600 czy jednak lepszy 2rdzeniowy i go podkrecic np. E8400?

Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam!

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Procek 4 rdzeniowy "taniuch" nie jest przyszłościowy, o wiele lepiej kupić coś 2 rdzeniowego.

A masz już jakieś propozycje części ? Ile możesz pieniędzy na to przeznaczyć?

swirek
komentarz
komentarz
Planuje niebawem zakupic nowy komputer... bedzie to zakup przyszlosciowy na pare ladnych lat bo nie bede mial pewnie zbyt szybko znow kasy.

Nie wiem czy oplaca sie kupywac 4rdzeniowy? czy moze lepszy bedzie 2rdzeniowy wiem ze w tym momencie 4rdzeniowe nie sa prawie wykorzystywane przez gry a moj komputer bedzie glownie wykorzystywany do gier...

Ale moze lepiej zainwestowac na przyszlosc i kupic 4rdzeniowy np. Q6600 czy jednak lepszy 2rdzeniowy i go podkrecic np. E8400?

Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam!

To powiedz jeszcze do jakiej plyty ten procesor bedzie i do jakiej kwoty :)

Z tych co podales bralbym E8400, zdecydowanie.

Jawcio
komentarz
komentarz

Na kompa chcialbym przeznaczyc max do 3000zl...

Hmm czesci inne narazie zbyt sie nie zastanawialem. Mysle ze 4GB ramu narazie wystarczy to mozna zawsze dokupic a grafike nie wiem jaka...

Plyte kupie taka by pasowala pod procesor narazie musze sie zdecydowac na procka :) a moze jakies inne modele macie do zaoferowania niz te co ja podalem?

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Jak nie masz VISTY to 2Gb wystarczy.

Tu masz link do mojego tematu, tez szukam czegoś do 3tyś klik.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.