x-kom hosting

Windows XP jak Vista

WoJT@s
utworzono
utworzono

Szukam jakiegoś programu zmieniającego wygląd Windowsa XP na wygląd Visty. Dobrze żeby był po Polsku.

A tak w ogóle to co myślicie o takich programach?? Czytałem komentarze pod nie którymi takimi programami i piszą, że spowalniają system,

mieszają coś w rejestrze...Liczę na podpowiedzi :)

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam Bicro Pack Vista Inspirant Ulimate 2. Ta naklądka zmienia wszystko, nawet dźwięki. Można go bez problemu odinstalować. Ta nakładka nie spowalnia nic :) Ale polecam zrobić przywracanie systemu na wyglądzie XP (przed zainstalowaniem nakładki)

WoJT@s
komentarz
komentarz

A w jakim języku jest Bicro Pack Vista Inspirant Ulimate 2?

Gość
komentarz
komentarz

W polskim :)

Sam Go mam, jestem bardzo zadowolony, i przez najbliższy czas nie zamierzam zmieniać wyglądu. Właśnie odkryłem że można zmienić kolory folderów (PPM(Prawy Przycisk Myszy) na folder --> Color Label, i tam wybierasz kolor :))

WoJT@s
komentarz
komentarz
W polskim
--> Color Label

To polski czy angielski?? :D

@EDIT

Chciałem się jeszcze upewnić, czy program nie spowalnia internetu, czy nie miesza coś w komputerze...

Nie zauważyłeś nic niepokojącego? :)

Gość
komentarz
komentarz

Ta nakładka nic nic i jeszcze raz nic nie spowalnia, nic nie miesza w komputerze.

Nie zauważyłem nic niepokojącego

Możesz to spokojnie odinstalować :)

Po zainstalowaniu będziesz miał XPekowe ikony. W tym celu po zainstalowaniu nakładki, na pulpicie będziesz miał dwie nowe ikony. Jedna z nich będzie dotyczyła Pomocy, a druga Ustawień. Wejdź w ustawienia i kliknij Refresh Icons.

P.S. To co będzie nowego będzie pisało po angielsku (ten color label, ustawienia), ale reszta, (nazwy plików, ustawienia itp) będzie po polsku :)

PCSystem24
komentarz
komentarz

O zmianie wyglądu XP na Vistę można poczytać tutaj.

WoJT@s
komentarz
komentarz

Ostatnie pytanie :P... czy Bicro Pack Vista Inspirant Ulimate 2 trzeba instalować w trybie awaryjnym?

Gość
komentarz
komentarz

Nie. Ta nakładka się instaluje się w normalnym Windowsie. Nie w trybie awaryjnym :)

Azibiz
komentarz
komentarz

Bicro Pack Vista Inspirant Ulimate 2 tez mialem :D nawet fajne:D polecam. ale mi sie podoba normalny windows xp i odinstalowalem :D

  • 2 tygodnie później...
jasiek23
komentarz
komentarz

Wg mnie bezpieczniej jest ściągnąć poprostu jakiś temat upodabniający XP do Visty. Niby piszą że Bicro Pack nie spowalnia kompa ani żadne takie ale jednak można być ostrożnym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.