x-kom hosting

E51 czy C902

Bad_boy17
utworzono
utworzono

co wybrać???

n31T
komentarz
komentarz

E51 ma symbiana, w miarę dużo ramu, duże możliwości, tak więc ją Ci polecę.

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Nokia ma o wiele więcej możliwości od tego SE. Nie wiem jak prezentuje się seria "C" Sonych, ale Nokia to Nokia.

Przez rok posiadałem E50, trochę słabsza od E51, gorszy kształt, ale jak zobaczyłem jej możliwości, to podskoczyłem z radości ; ) )

komputerowiec?
komentarz
komentarz

No i e51 ma wifi,internet elegancko chodzi moj kumpel z klasy ma i jest zachwycony:)(wczesniej mial e50 i tez sobie chwalil)

raczo
komentarz
komentarz

Mam E51 i sobie chwalę :) Bierz ją jeśli nie zależy ci na aparacie i videorozmowach - to są główne wady jakie zauważyłem, chociaż dla mnie jest to całkowicie zbędne. Ta nokia jest twarda i nie do zajechania :) . Nie żałuję wydanych tych kilkuset złoty na nią wydanych :) . No i te WiFi... poezja :) .

r3turn
komentarz
komentarz

to zależy czy chcesz symbiana ;) E51 ma

C902 to raczej taki gadżeciarski telefony :)

Gość
komentarz
komentarz

Też miałem E50 i powiem że byłem zachwycony z symbiana.Od razu byl real player, Adobe Reader itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.