x-kom hosting

Google nie indeksuje strony- czemu?

localh0st
utworzono
utworzono

Witam.

Posiadam stronę postawioną na serwerze w Stanach, adresem jest domena: localh0st.us.to .

Dodałem URL około miesiąca temu do skryptu indeksującego strony Google. Problem w tym, że strona nie została dodana do Google, tym bardziej, żaden Spider/Bot mojej strony nie odwiedza (widzę to w statystykach).

W czym może tkwić problem?

Pozdrawiam.

jwitos
komentarz
komentarz

1. Zrób sobie konto w narzędziach webmastera Google, tam są informacje nt. odwiedzania robotów gugla, statystyki robotów itede itepe (https://www.google.com/webmasters/sitemaps/)

2. Masz link do Twojej strony w jakimś katalogu stron czy na innej stronie z przyzwoitym page rank?

  • 3 tygodnie później...
localh0st
komentarz
komentarz

jwitos, dzięki za pomoc. Dopiero dziś się przyjrzałem problemowi, i podczas próby dodania domeny do indeksowania z narzędzi indeksowania widzę następujący błąd:

Błędy HTTP /Nie znaleziono nazwy domenySerwer DNS nie rozpoznał nazwy. Komunikacja z serwerem DNS była możliwa, ale próba znalezienia nazwy domeny nie powiodła się.

Domena i serwer działają poprawnie ( http://localh0st.us.to/ ). Nie wiem co może być źle i gdzie jest problem.

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

benkowik
komentarz
komentarz

Zobacz czy podobne domeny działają. Chodzi mi głównie o domeny *.us.to. Z Tego komunikatu wynika, że jak domena przejdzie to i DNS też.

  • 2 lata później...
dream.
komentarz
komentarz

Powtarzam i powtarzać będę. Zaproś boty wyszukiwarek na swoją stronkę po przez pingowanie strony - wyszukaj sobie to pojęcie i poczytaj. Nie pamiętam teraz adresu, ale był test na skuteczność tej metody i wypad według mnie bardzo przyzwoicie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.