x-kom hosting

Pytanie o procka

ahmied1986
utworzono
utworzono

Ostatnio przez dosyć długi okres czasu wypadłem z tematu komputerów i chciałbym się zapytać, co sądzicie o procesorze AMD ATHLON 64 X2 6000+ BOX (AM2)(89W,65nm). Cena jest dosyć konkurencyjna w porównaniu do Intela, ale nie wiem jak z jakością i działaniem.

Wielkie dzięki z góry za opinie :)

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli składasz dopiero komputer, to lepiej wziąć intela, są wydajne i znacznie lepiej się kręcą.

swirek
komentarz
komentarz
Cena jest dosyć konkurencyjna w porównaniu do Intela, ale nie wiem jak z jakością i działaniem.

Wielkie dzięki z góry za opinie smile.gif

Procek sam w sobie jest niezly, ma srednie mozliwosci OC. Jak na AMD grzeje sie w normie. Jego plusem jest cena i takze to, ze plyty pod niego w miare dobre sa tansze od tych pod Intela.

Moim zdaniem jednak, warto dolozyc troche grosza i kupic cos ze stajni Intela. Mniejsze temperatury, wieksze mozliwosci OC, mniejszy pobor mocy. No ale drozsze.

Chyba ze podkrecac w ogole nie masz zamiaru, a pieniedzy masz malo, to mozna zostac przy AMD :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.