x-kom hosting

Nie wykrywa Partycji

Wrzosek
utworzono
utworzono

Mialem ostatnio problemy z windowsem xp na jednym z dyskow - Segate 80GB. pojawial sie niebieski ekran ze cos z oprogramowaniem. kupilem drugi dysk WD 250GB i na jednej z jego partycji zainstalowalem windowsa. Co do SEGATE to czyta mi tylko jedna jego partycje. w menadzerze dyskow rowniez. Byly te partycje 2 - jedna 30GB, druga 50GB. Ta 30 musialem sformatowac (nic waznego nie bylo na niej), natomiast ta ktorej wogole nie widze chcialbym odzyskac wraz z danymi. Jesli bedzie to nie mozliwe to chociaz bez danych... Dodam ze czesto zmienialem na poczatku botowanie tych dyskow jak i rowniez czesto przelaczalem te dyski fizycznie za pomoca kabli (odlaczalem jeden, podlaczalem drugi) przez okres jakichs 2 tygodni, az SEGATE juz nie czytalem windowsa.

Ma ktos jakies pomysly zebym znowu zobaczyl moja partycje? Dodam tez ze w instalatorze Windy jej nie ma.

dar55
komentarz
komentarz
Dodam ze czesto zmienialem na poczatku botowanie tych dyskow jak i rowniez czesto przelaczalem te dyski fizycznie za pomoca kabli
mam nadzieję, że nie na włączonym kompie ;)

do odzysku D z saegate weź Tesdisk ,powinien dac radę ,jak nie to Gparted wtedy usuwasz wszystkie partycje (2 ) i zakładasz na nowo.

Wrzosek
komentarz
komentarz

oczywiscie na wylaczonym ;)

wlasnie wczoraj pobralem ten program i jutro z rana jak znajde chwile to zobaczymy czy sie uda :)

jutro dam znac :)

jakby ktos mial jeszcze jakies pomysly to z gory dziekuje :)

bawilem sie troche tym TESTDISCiem i czyta mi ta zagubiona partycje ale nie moge jej ustawic zeby ja odzyskac? Opcja WRITE nic nie daje.

Moze jakas podpowiedz? Z gory dzieki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.