x-kom hosting

Problem z uruchomieniem gry Shaun White Snowboarding PC

malomowny18
utworzono
utworzono

Witam

Dodam, że gra jest oryginalna, po angielsku, bo polska wersja wychodzi w styczniu.

Mam problem z ową grą, a dokładniej z jej uruchomieniem, bo podczas włączania pojawia się nowe okienko z napisem:

EKShader Database: Shader Compilation Error.

Mój sprzęt nie jest zbyt dobry, ale uważam że ta gra powinna mi pójść, bo np Far Cry 2, Fallout 3 czy Brother's in Arms:Hell's Highway mi chodzą bez problemów żadnych ( 1024 x 768, większość na medium/low ), bo jeśli nie to wyrzucona kasa w błoto :-/

AMD Athlon 3000+

karta GeForce 6600GT 128MB

1 GB Ramu

Sterowniki do karty mam zainstalowane najnowsze.

W konfiguracji gry, program pokazuje, że wszystko jest ok oprócz procesora, czy np podkręcenie by coś dało?

Procek i karta nie spełniają minimalnych wymagań, ale nie spełniały ich także do fallout'a czy far cry 2'a, a mimo to chodziło wszystko.

Nic z tego nie rozumiem, skoro Fallout 3 miał większe wymagania...

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam serdecznie

Udało mi się coś zrobić.

Gra się uruchamia, ale widzę tylko logo Ubisoftu i zostaje czarny ekran.

Nie wiem co zrobić?

  • 5 tygodni później...

robertm91
komentarz
komentarz

Ja wiem co trzeba zrobić z czarnym ekranem....

Juz Ci mówię... sam na to wpadłem....

Zauważyłem że gra zżera za mało pamięci jakieś 80mb a przecież spora gra :D

I ustawiłem po włączeniu i minimalizacji gry w Menadżerze zadan (ALT+CTRL+DEL) priorytet na NAJWYŻSZY i gra się włączyła, czaisz?? tylko że czekam na nową k.graficzną bo ja ugrac nie mogę ;/

Aha jak nie masz z 2,5-3gb ramu to nie będzie OK.... bo jak zrobiłem na NAJWYŻSZY to od razu gra brala powyżej 250mb pamięci.... a Ty widze że masz 1gb to sobie pomarz o płynnej jeździe jeszcze kartą graficzna 128mb, ja mam 2gb ramu i też karte 128mb EAX1600 PRO i zacinka niezła.... jak chcesz pograc plynnie wymień k.graficzną i pamięć na nieco lepsze!

w razie co na gg pisz 6779754

Pozdrooo

  • 1 miesiąc później...
lysy1994pl
komentarz
komentarz

yo można wiedzieć jak poradzileś sobie z tym "EKShader Database: Shader Compilation Error" ??

Z góty THX

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.