x-kom hosting

eSATA

ciforp
utworzono
utworzono

Witam

Przymierzam sie do kupna zewnętrznego dysku twardego i mam pytanie co do interfejsu sSATA. Mianowicie na jakiej zasadzie on działa?? Potzrbny jest jakiś "śledż" z odpowiednim wyjsciem do polaczenia takiego dysku z pc?? A jeśli tak to czy dostaje go w komlecie z dyskiem zewnętrznym czy należy go sobie dokupić?? Jeślli to sie jakoś inaczej podłącza to proszę mnie oświecić:) Jeśli ktoś by mógł to prośiłbym o jakaś porade który dysk wybrac jakiej firmy albo jaki model...

pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

SATA dostaje się wraz z zakupem dysku

A jaka pojemność ma mieć ten dysk z SATA?

ciforp
komentarz
komentarz
SATA dostaje się wraz z zakupem dysku

A jaka pojemność ma mieć ten dysk z SATA?

minimum 320 gb najlepiej 500gb w przystępnej cenie i z tym złączem esata gdyż jest ponoć duzo szybsze niż zwykle usb 2.0 ...oki czyli rozumiem że dostaje wszystko co potrzebne do podłączenia wraz z dyskiem i nie muszę nic dokupywać...

Gość
komentarz
komentarz

KLIK, tu masz 320GB, złącze eSATA, Samsungi(jak dla mnie są dobre :)). Koszt: 306zł :)

KLIK, tu masz 500GB, eSATA, Seagate(też dobra firma). Cena: 415zł :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.