x-kom hosting

Utorent niski transfer

Marek25
utworzono
utworzono

Witam, pewnie zaraz ktoś się przyczepi że to kolejny temat o tym samym, ale przeglądając zawartość google nie znalazłem nic co by mi mogło pomóc.

Problem mój polega na tym że przy prędkości łącza 10mb pliki sciąga mi z prędkością 5 kb( plik ma np. 6500se i pe, z czego ładuje mi się koło 20)

Co do portów miałem z tym problemy, ale teraz gdy mam włączony utorent sprawdzam port to pisze OK że jest otwarty. Próbowałem też pobierać z wyłączoną zaporą systemową ale ten sam transfer. Utorent wydaje mi się że mam poprawnie skonfigurowany, ponieważ znalazłem ustawienia w google

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli masz mało seedów, to jest już normalne :)

Nic nie zrobisz. Jeśli jest masa seedów, to z czego korzystasz? Z routera czy modemu?

Marek25
komentarz
komentarz

Ostatnio załadowało mi się koło 70(6536) seedów i transfer 70 max i to w podskokach, korzystam z routera

Gość
komentarz
komentarz

A masz ustawiony limit pobierania?

Marek25
komentarz
komentarz

zarówno limit pobierania i wysyłania mam zaznaczone bez limitu

qArteXp
komentarz
komentarz

a jaki masz router? musisz przekierować porty... na dole na pasku w Utorrencie jest taki wykrzyknik?

Marek25
komentarz
komentarz

Nie ma wykrzyknika jest zielona strzałka, a jak robię w utorencie test portów to pisze że otwarte

rafael91
komentarz
komentarz

A skad sciągasz ze stron publicznych, jak tak to ja sie nie dziwnie że takie transfery

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.