x-kom hosting

Problem z dyskiem zewnętrznym-formatowanie

sniezynka7
utworzono
utworzono

Witajcie.

Przeszukiwałam forum ale nie znalazłam problemu identycznego jak mój dlatego zakładam nowy temat.

Otóż. Mam dysk przenośny Toshiba podłączany do kompa przez USB. Używam go już ponad miesiąc (na różnych komputerach w domu) i wszystko było ok. Jeszcze wczoraj wieczorem wszystko działało a dziś jak go podłączyłam wyskoczyła mi informacja że by móc z niego korzystać muszę go sformatować.. No i boję się,że formatowanie spowoduje utratę zapisanych tam danych na co nie mogę sobie pozwolić..

Co radzicie??

Będę wdzięczna za pomoc :)

Pozdrawiam

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czy ten komunikat z formatowaniem jest na każdym kompie w domu?

sniezynka7
komentarz
komentarz

Nie.. Komunikat pojawia sie na jedynym kompie na którym mam system Vista. Tym niemniej jednak, na żadnym komputerze w domu dysk nie chodzi.. Normalnie światełko świeciło się w nim na niebiesko, a jak tylko chcę go teraz uruchomić to jest czerwone więc coś nie gra.. Nie wiem tylko co, i jaka jest tego przyczyna :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.