x-kom hosting

GeForce 5700 FX - wielki problem

Patrix8
utworzono
utworzono

Witam,

Wczoraj stało mi się coś z kartą graficzną, podczas uruchamiania występują paski mniej więcej w odstepie 2 cm na ekranie.

Gdy zaloguje się do windowsa już nie ma tych pasków.

Wymieniłem kartę na bardzo starą, nie da się grać przy niej w żadną grę...

Potem spróbowałem naprawić kartę GeForce.

Ale gdy instaluje sterowniki komputer podczas instalacji się resetuje!!

Co gorsze! Gdy wkładam tą starszą kartę komp nie może się uruchomić tylko się restartuje!

Panowie, co robić?

Próbowałem przeinstalować system ale nie wiem dlaczego pisze takie coś:

Instalator nie może kontynuować ponieważ wersja systemu Windows na tym komputerze jest nowsza od wersji na dysku CD.

Ostrzeżenie: Jeśli zdecydujesz się usunąć nowszą wersję systemu Windows, która jest aktualnie zainstalowana na tym komputerze, nie będzie można odzyskać plików i ustawień.

Jeśli usunę zawartość windows może coś się jeszcze pogorszy z moją sytuacją?

Szukam poważnego rozwiązania aby mieć kompa na karcie GeForce albo na tej starej!

Pomocy, prosze o odpowiedzi.

Pozdrawiam

tomis69
komentarz
komentarz

Spróbuj zresetować bios, bo może to nie gra.

Patrix8
komentarz
komentarz

A jak go zresetować? Chciałbym uruchomić system ze starszą kartą, a gdy uruchamiam komputer po obrazku WindowsXP wyświetla się w małej części sekundy niebieski obraz i resetuje się. Nie wiem czy to coś pomoże a chciałbym mieć sprawną tą kartę...

damib
komentarz
komentarz

spróbuj wejść w konto administratora i tam zainstalować ta lepszą kartę tylko nie zapomnij najpierw usunąć sterów od poprzedniej

restart biosu-> wyciąg baterie na płycie głównej na 30 sek.

Patrix8
komentarz
komentarz

W konto administratora czyli w trybie awaryjnym? I mowiąc lepszą którą miałeś na myśli? Tą starszą czy tą GeForce?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.