x-kom hosting

8800 gt w dualu jak to zrobić?

lord nikon
utworzono
utworzono

witam!!!

MAM GRAFIKĘ 8800GT GIGABYTE NX88 GDDR3 256MB . NA PŁYCIE MAM DWA SLOTY DO GRAFIKI , CHCĘ DOKUPIĆ DRUGĄ TAKĄ SAMĄ GRAFIKĘ I WŁOŻYĆ DO KOMPA, CZY MUSZĘ COŚ ROBIĆ ŻEBY CHODZIŁY JAK NALEŻY????NIEPOTRZEBA JAKIEGOŚ MOSTKA ITP

Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC

// Nie używaj CAPSLOCKA! Masz 24h na poprawienie treści.

// NowakoV

Gość
komentarz
komentarz

Najpierw podaj model płyty głównej gdyż musimy się dowiedzieć Czy twoja płt główna obsługuję SLI

do połączenia kart potrzebujesz mostka SLI

lord nikon
komentarz
komentarz

moja płyta to asus P5K

gostek
komentarz
komentarz

ona jest pod crossfire i podlaczysz tylko 2 radki

lord nikon
komentarz
komentarz

CZY MOŻESZ PISAĆ NIECO JAŚNIEJ BO NIE JESTEM DOŚWIADCZONY I NIE BARDZO WIEM O CO CI CHODZIŁO

Tomiak
komentarz
komentarz

ona może tylko obsługiwać technologie crossfire ktora jest zastosowana w radeonach, a ty masz GF wiec zeby podłączyć 2 musiał byś mieć płyte z obsługą SLI

lord nikon
komentarz
komentarz

CZYLI ROZUMIĘ ŻE MUSZ ZMIENIĆ GRAFIKĘ NA RADEONA?!!!TYLKO JAKIE DWA RADEONY JEŚLI JUŻ COŚ MIAŁO BY DOJŚĆ DO SKUTKU?

// Jeszcze jeden post napiszesz dużymi literami i otrzymasz nagrodę w postaci 10% ostrzeżenia! / puciek

co do dużych liter to niewiedziłem że to jakiś problem chodź konto mam od początku roku to używam go 3 raz także proszę o wyrozumiałość

olszak
komentarz
komentarz

obojętnie jakie, tylko podaj jeszcze jaki masz zasilacz i procesor, bo sie pewnie okaże że za słaby

i co z tego że nie wiedziałeś? tego kultura wymaga! pisanie z dużych liter oznacza "krzyczenie"

lord nikon
komentarz
komentarz

procek to Intel Core 2 duo E6850 3.0 gh a zasilacz to chieftec 500 w

a tak wogóle to opłaca sie założyć dwie słabsze grafiki i jedną a lepszą

????????????????????

teraz już będe wiedział.przepraszam

Langi
komentarz
komentarz

A ile masz na nową grafikę?

Ja bym polecał Ci Radeona HD4870 :)

JackassJGC
komentarz
komentarz

Łączenie grafik jest nieopłacalne.

Lepiej kupić jedną a porządną.

olszak
komentarz
komentarz

zdecydowanie lepiej jedna a lepsza niz 2 słabsze bo te 2 słabsze nigdy nie będą pracować z mocą własną 200%

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.