x-kom hosting

program do przeglądania i tagowania

pauola
utworzono
utworzono

Witam,

szukam programu, który byłby bazą danych graficznych, tekstowych, fajnie gdyby też filmików, ale żeby był nakładką na dane, które są umieszczone np na dysku zewnętrznym, tak żeby każda osoba, która się do niego podłączy mogła spokojnie pracować na tym materiale.

Fajnie byłoby gdyby oprócz funkcji wyszukiwania materiału można było go też opisywać, komentować w tym programie, np wpisać w opisie danego pliku swój komentarz, który byłby widoczny dla innych korzystających z bazy ludzi. Dodatkowo dobrze byłoby, żeby sam przeglądany plik był widoczny w oknie równolegle do okna z komentarzem.

Nie mogę znaleźć takiego programu, bardzo proszę o pomoc. Może być to program płatny, zależy mi na tym, żeby miał takie funkcje.

Bardzo proszę o pomoc.

Dzięki!

p.

nitro07
komentarz
komentarz

niesłyszałem o takim problemie i wątpie, żeby taki istniał

a więc pozostaje napisanie takiej aplikacji bazodanowej, można zrobić to samemu (jeśli się umie) lub zlecić komuś

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.