x-kom hosting

Darmowy server

Duban
utworzono
utworzono

Siema!

Szukam najlepszego darmowego serva pod stronę dla klanu w CS:S.

Nie siedzę w tym więc nie wiem co i jak. :=o:

Mam na chacie jakiegoś progsa z szablonami do tworzenia WWW tylko nie wiem jaki server wybrać i jak to tam wrzucić?

Mam nadzieję, że mi pomożecie :D

Pozdro :bansuj:

Edit:

http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/start1m.xml

Co to ? Może być ?

krzysiek89
komentarz
komentarz

Te konto, który ty podałeś ma zbyt małą powierzchnią na grafikę dla strony. Polecałbym ci zakupić płatny serwer, ponieważ na wielu darmowych serwerach wyświetlają się reklamy co zniechęca wielu internautów do oglądania strony. Dobrym na początek będzie konto w webd.pl. Co do wrzucenia plików na serwer możesz tego dokonać poprzez protokół FTP przy użyciu programu Total Commander.

Duban
komentarz
komentarz

Ale my właśnie chcemy darmówkę.

Który byłby najlepszy ? Bo to ma być taka stronka "tak o", a nie nic fajnego/dużego.

Czyli jaka z darmowych domen jest najlepsza ?

n31T
komentarz
komentarz

Ale 1mb to kilka fotek jest... Najlepiej weź ten : http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/start1g.xml kosztuje 2zł, a przestrzeń dyskowa jest dużo większa. Co do domen, to kosztują one teraz bardzo mało, więc jak już zmieniać domenę to lepiej na .pl, jeśli jednak wolisz mieć darmową to go.pl, xt.pl

Duban
komentarz
komentarz

Zrobiłem sobie dla testu konto na cba.pl

Jutro pobawię się programem do robienie stron tylko nie wiem jak ją później wrzucić ?

Mam klienta FTP. Wyczytałem, że pliki mogę wrzucić tam np. Total Commanderem, chyba że źle ich zrozumiałem :P To prawda ?

tofik177
komentarz
komentarz

Total commander jest do tego bardzo dobrym progeramem.

Duban
komentarz
komentarz

No to dzięki ;)

Dziś zrobię sobie coś z szablonów i wrzucę na sprawdzenie.

Znacie jakieś fajne programy do tworzenia stron WWW ? Tylko najlepiej darmowe i proste w obsłudze ;)

benkowik
komentarz
komentarz

Ja tam do drobnych poprawek używam notatnika a do poważniejszych to Pajączek :P

n31T
komentarz
komentarz

Najłatwiejsze w obsłudze to frontpage, lub inny edytor WYSIWYG, do nich nie musisz znać html'a, css, lecz jeśli robisz stronkę klanową w csa, to polecam Ci wgrać sobie webspella (to taki cms dla klanów, zawierający mecze, składy, itp) + jakiś szablon, wiele jest darmowych o tej tematyce.

bush
komentarz
komentarz

a ja polecam www.000WebHost.Pl

0 reklam

duża przestrzeń

ogromny transfer

i DARMOWY !

  • 2 miesiące później...
dabro
komentarz
komentarz

Nie polecam cba.pl z tego powodu, że co chwilę zrywa połączenie z bazą danych choć jego plusem jest mała ilość reklam. Dobry jest hosting osemka.pl jest dosyć stabilny ale reklamy są dosyć uciążliwe. Najlepszy z darmowych hostingów jest yoyo.pl stabilny i reklamy można schować.

ula880
komentarz
komentarz

popieram wypowiedź serwer yoyo.pl jest ok , reklamy można zwinąć , łatwa konfiguracja, darmowy dostęp i dużo możliwości(galeria, forum, itp)

Cold
komentarz
komentarz

A polecam ci wysłać raz na miechy smsa za 11zł i mieć konto na boo.pl. Ostatnio bardzo się poprawili, a poza tym masz 0 reklam i gwarancję, że ich tam nie będzie.

Jeżeli bardzo chcesz darmowy to yoyo, albo ugu.

bush
komentarz
komentarz

Polecają YoYo? Przecież to chyba najgorszy hosting w polsce...

Ziddio.pl 500mb powieszchni, 0 reklam, nieograniczony transfer....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.