x-kom hosting

jakie podzespoly?

GreenyLemur
utworzono
utworzono

Witam wszystkich :) moje pytanko to jakie podzespoly (karta graficzna, karta dzwiekowa, plyta glowna itd.) kupic?? procesor juz mam jak widac u gory AMD PHENOM QUAD CORE 9850 X4 AM2 black edition. Prosze abyscie pisali odrazu ceny przy kazdym podzespole (jezeli znacie, jesli nie sprawdze sam :P ) ;)

n31T
komentarz
komentarz

Procesor masz wybrany, czy już go kupiłeś ? Phenomy są słabe..

bartEEEk
komentarz
komentarz

Ile kasy na wszystko ?

GreenyLemur
komentarz
komentarz
Procesor masz wybrany, czy już go kupiłeś ? Phenomy są słabe..

polecasz cos innego?? ja slyszalem dosyc pozytywne opinie pozatym jestem bardzo przywiazany sentymentalnie do procesorow AMD xP

Ile kasy na wszystko ?

pieniadze nie graja roli (zalozmy ze mam nieograniczone fundusze xD )

No wiec co polecicie? ;>

bartEEEk
komentarz
komentarz
Procesor Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz* 655 zł

Płyta DFI LanParty LT X48-T2R Heatpipe 752 zł

x2 OCZ 2GB DDR2 800MHz Platinum rev. 2 CL4 260 zł

x2 Gigabyte Radeon HD4870X2 2GB DDR5 256b 3098 zł

Samsung 640GB 7200rpm SATA2 16MB 222 zł

Nagrywarka DVDR LG GH-22NS30 SATA 78 zł

Zasilacz ModeCom Volcano 850W 426 zł

Razem: 5491 zł

* - procesor MUSI zostać podkręcony, ponieważ będzie spowalniał kartę graficzną!

Oczywiście zestawik z 'polecanych'.

Jeśli masz faktycznie nieograniczoną sumkę, to możesz pokombinować, np. wziąć jakiegoś Quada.

GreenyLemur
komentarz
komentarz

jednak wolalbym AMD niz intela :PP phenom jest w dobrej cenie no i black edition wiec mozna sie pobawic troche w konkretniejsze podkrecanie ;P bede musial to jeszcze przemyslec jak wpadniecie na jakis jeszcze pomysl ciekawy to piszcie :PP poki co dzieki za pomoc ;]

bartEEEk
komentarz
komentarz

Od siebie mogę Ci powiedzieć, abyś nie pchał się w AMD.

Wiem, że istnieją kwestie sentymentu itp. (bo sam mam tak np. do kart GeForce :P ), lecz INTEL jest wydajniejszy.

Jeszcze jakbyś popatrzył Quady z najwyższej półki, to pocisk byłby.

n31T
komentarz
komentarz

Jak kupować zestaw bez limitów finansowych to lepiej wrzucić core i7 lub q9550 i nie ma co się pchać w phenoma, który słabo się kręci i jest mniej wydajny od intela.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.