x-kom hosting

Problem z dyskiem

Bolykovsky
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam wielki problem. Otóż mam karte graficzna geforce 7600 gt, 1.5gb ramu, procesor athlon 3200+ 2.02GHz, plyta glowna msi k9n neo, dysk twardy samsung 640gb. Chciałem przełożyć z drugiego kompa karte graficzna geforce 8600gt i 2 gb ram, ale gdy to zrobie wlaczam kompa i pisze BLAD ODCZYTU DYSKU ale za pierwszym razem sie wlaczyl, odpalilem jakas gre i za chwile sie zawiesil a potem juz nie wszedl ani do windowsa. Probowalem robic formata ale nie wykrywal dysku, pokazywalo ze ma 8MB i ze dysk moze byc uszkodzony albo sytem plikow czy jakos tak. Wiec wlozylem spowrotem to co mialem przedtem, musialem zrobic formata no i dziala. Ale dlaczego z ta karta geforce 8600gt moj komp nie chcial funkcjonowac. Co to może być? Bardzo was proszę o udzielenie mi pomocy, bo się nie znam na tym.

//zmień nazwę tematu bo wywalę do kosza

Gość
komentarz
komentarz

A jaki masz zasilacz?

Bolykovsky
komentarz
komentarz

XILENCE 500W niedawno kupilem bo stary sie spalil

dar55
komentarz
komentarz

spójrz na górę

Bolykovsky
komentarz
komentarz

Pomoże ktoś?

rafalluz
komentarz
komentarz
XILENCE 500W niedawno kupilem bo stary sie spalil

Sprawdź na jakimś Fortronie/Modecomie MC/Chieftecu (to są marki zasilaczy).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.