x-kom hosting

jaka karta

BraYneX
utworzono
utworzono

zastanawiam się nad nową kartą graficzną proponowano mi 4850 ale doszłem do wniosku ze mam za słeby procesor (pentium dual core e2140) jaką polecacie karte do tego procka w cenie w okolicach 350Zł max 400

moze byc taka? czy jakaś inna

4670

Naxi
komentarz
komentarz

podaj pelna konfiguracje komputera ;) wraz z obecna karta graficzna

Ebola
komentarz
komentarz

E2140 przy swoich nominalnych taktach jest slaby, ale pamietaj ze te procesory bardzo latwo podkrecic i wtedy mogl bys pomyslec nad 4850.

Podaj jeszcze mobo, ram i zasilacz.

BraYneX
komentarz
komentarz

intel pentium dual core E2140 1.60GHz

gigabyte ga-eg31m-s2 rev 1

1gb ram niewiem jakiej firmy ale moze razem z kartą zmienił bym na 2x1gb ocz platinum cl4

karte miałem radka 2400pro ale padła i mi wymienili na geforce`a 8400gs

dysk samsung 320gb

obudowa fever razem z zasilaczem 400W zasilacz tez pasuje zmienic pasuje na chiewtec`a 450W

boje sie podkręcac bo raz próbowałem i mi komp padł a miałem płyte wtedy gigabyte 945gzm-s2

PaQre
komentarz
komentarz

9600GT/GSO > HD3870 > HD 4670

Ja brałbym Radeona HD3870 Palit lub Geforca.

@EDIT

Zasilacz do wymiany leci odrazu.Na tej płycie zbytnio dużego O/C nie zrobisz,więc dobrze że nie wziąłeś HD4850.Weź 3870 lub 9600GT/GSO i podkręć procka tak do 2.5GHz

BraYneX
komentarz
komentarz

po ile chodzi 9600gt

Lipton
komentarz
komentarz

Pomieszałeś trochę Raynex.

9600GT/GSO jest na tym samym poziomie co HD3870.

Jeżeli nie będziesz kręcił procka to nie opłaca się brać kart pokroju 9600GT/HD3870.

MSI 9600GT OC- Około 380 zł.

PaQre
komentarz
komentarz
9600GT/GSO jest na tym samym poziomie co HD3870.

Zależy,GF jest minimalnie lepszy niż HD3870,na każdym teście co spojrze to chociaż troche GF wygrywa z Radkiem.

Mogę Ci polecić Radeona HD3870 od Palita,ma bardzo ciche chłodzenie(ja go wogóle nie słysze).Niestety wydajności nie testowałem jeszcze bo monitor się nie chce odpalić,ale jak zainstaluje biosa do płyty to się podziele wrażeniami ;P

@EDIT

Raynex: GF wygrywa z włączonym AA i Anizo.

Wiem,ale wygrywa xD

BraYneX
komentarz
komentarz

niewim moze przezyje na tym narazie a za rok jak wyjdą nowe radki to zloze nowy

dobry pomysł? :P

Lipton
komentarz
komentarz

Na pewno jakiś jest :)

Raynex: GF wygrywa z włączonym AA i Anizo.

Naxi
komentarz
komentarz

a tak btw do czego komputera uzywasz? bo rozumiem ze szukasz karty graficznej pod gry

PaQre
komentarz
komentarz

Jeśli chciał wziąć Radeona HD4850 to raczej kartę do gier bierze ;P

BraYneX
komentarz
komentarz

no tak do gier na radku nawet ciapałem w crysisa 1024x768 na najniższych

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Jezeli nie masz zamiaru powaznie krecić(chodz 2,1-2,2ghz obowiązkowe z nowym zasilaczem prubuj) to bierz Radka 4670 jezeli dasz rade podkrecic powazniej na 2,7/2,8 GHz to polecam GF 8800GT/9800GT

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.