x-kom hosting

pc-et sie restartuje

hcbartek
utworzono
utworzono

witam, od jakiegos czasu komputer restartuj sie przy byle czynnosciach, jak ogladanie filmow w odtwarzaczu czy rozpkowywanie wiekszego pliku rar. nigdy wczesniej nie mialem takiego problemu. + do tego dizwne temperatury i napiecia.

moja konfiguracja :

amd athlon 64 x2 3800+

nvidia nforce 4ma

nvidia 7600gt

zasilacz tracer 400w

btw prosze mi tu nie rzucac zasilaczem od razu bo go mam od 1,5 roku na tym zestawie i zawsze wszystko okej bylo

screeny z speedfana i everesta

screenbx6.th.png

dar55
komentarz
komentarz
prosze mi tu nie rzucac zasilaczem od razu bo go mam od 1,5 roku na tym zestawie i zawsze wszystko okej bylo
i dlatego wiemy że jesteś fachowcem komputerowym

może zacznij od tego http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=68409

olszak
komentarz
komentarz
zasilacz tracer 400w

ta nazwa mówi sama za siebie...

ty myślisz że jak coś ci kiedyś "dobrze" działało to ciągle będzie? jeśli tak to jesteś w wielkim błędzie...

zalecam zmienić zasilacz jeśli nie chcesz mieć kłopotów

rafalluz
komentarz
komentarz

To pora otworzyć oczy. Z czasem elektronika będzie zużywać się coraz bardziej i będzie coraz gorzej. Kondensatory się wybrzuszają, napiecia coraz mniej stałe i zaczynają się takie problemy. Taki stan agonalny zasilacza można by powiedzieć. Oczywiście, jak powiem każdemu, najlepiej pożycz od kogoś jakiś markowy wyrób i przetestuj na nim, zanim kupisz nowy.

damib
komentarz
komentarz

wymień zasilacz czym prędzej lub chociaż pożycz od kolegi jakiś firmowy i sobie sprawdź jak nie wierzysz...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.